Centrum Kultury w Sycowie

Mikołajki 2019

Mikołaj zawita do Sycowa 8 grudnia. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Miasta i Gminy do udziału w MIKOŁAJKACH 2019, które odbędą się w Parku Miejskim w Sycowie ( obok restauracji Parkowa). Mamy dla Was mnóstwo atrakcji.

Mikołajki 2019

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16:00 i potrwa do godziny 19:00. Na uczestników czekać będą takie atrakcje jak: mikołajkowa kolejka, rodzinne zabawy animacyjne. Obecni będą mogli skorzystać z oferty gastronomicznej przygotowanej przez Restaurację Parkowa oraz koła gospodyń wiejskich i biorące udział w Mikołajkach sołectwa. Nie zabraknie gorącej świątecznej herbaty, która od kilku lat staje się hitem tego typu wydarzeń.  Mikołajkowa kolejka będzie darmowo przewozić dzieci po różnych zakątkach naszego parku.

Aby miło i przede wszystkim aktywnie spędzić czas podczas wydarzenia, organizatorzy zaproponują w tym roku uczestnikom liczne animacje: tworzenia bombek, świątecznych lampionów, kącika dekorowania toreb świątecznych oraz piernikowych warsztatów. Ci, którzy wezmą udział w tych zabawach otrzymają los dwudzielny. Jedną część tego losu uczestnik będzie musiał zachować, drugą wrzucić do odpowiednio przygotowanej urny/worka św. Mikołaja. Podczas zabawy będą losowane nagrody. Podstawą do ich odebrania będą właśnie losy dwudzielne. Regulamin zabawy TUTAJ.

Ważnym momentem dla uczestników Mikołajek będzie uroczyste włączenie iluminacji świetlnej. W tym roku mieszkańcy Miasta i Gminy Syców mogą spodziewać się nowych ozdób świątecznych. Również takich, które pięknie prezentować się będą na zdjęciach z Wami.

Chętni wystawcy i rękodzielnicy mogą zgłaszać chęć uczestnictwa KARTA ZGŁOSZENIA    REGULAMIN

Wróć do listy aktualności

Ostatnio w radio

Dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem), bez zmian ustawień w zakresie prywatności, oznacza:

  • wyrażenie zgody na przetwarzanie podanych przez Panią/Pana danych osobowych przez Dyrektor Centrum Kultury, ul. Kościelna 16, 56-500 Syców, operatora sklepu www.cksycow.pl, w zakresie i na warunkach opisanych w dostępnej tu: RODO
  • wyrażenie zgody na korzystanie przez nas z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pełna informacja w tym zakresie jest dostępna w zakładce: Polityka prywatności

Podanie informacji jest dobrowolne, a każda z wyżej wymienionych zgód może być odwołana w każdym czasie.