Centrum Kultury w Sycowie

sycowska przygoda Jeżyka

Czas: 11:00, Data dodania: 17.11.2021


Serdecznie zapraszamy Państwa do wysłuchania rozdziału z książki Przygody Jeża spod miasta Zgierza, który opowiada o sycowskiej przygodzie jeżyka. Centrum Kultury Dziecka Zgierz  otrzymało dofinansowanie na projekt pn. "Podróże jeża spod miasta Zgierza" ze środków programu "Ojczysty - dodaj do ulubionych" Narodowego Centrum Kultury. Cel projektu to napisanie 10 nowych historii przygód Jeża spod miasta Zgierza w 10 różnych miejscowościach rozsianych po całej Polsce.  Jedna z historii opowiada o pobycie Jeżyka w Sycowie.

Opowieść sycowską pisały studentki Uniwersytetu Trzeciego Wieku "Sursum Corda" Danuta Cieciura, Barbara Winkowska, Maria Jarczewska, Czesława Marzec, Krystyna Maciejewska , Elżbieta Dumańska. Animatorką grupy była Agnieszka Kuświk-Jasień z Muzeum Regionalnego w Sycowie.

Wróć do listy

Dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem), bez zmian ustawień w zakresie prywatności, oznacza:

  • wyrażenie zgody na przetwarzanie podanych przez Panią/Pana danych osobowych przez Dyrektor Centrum Kultury, ul. Kościelna 16, 56-500 Syców, operatora sklepu www.cksycow.pl, w zakresie i na warunkach opisanych w dostępnej tu: RODO
  • wyrażenie zgody na korzystanie przez nas z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pełna informacja w tym zakresie jest dostępna w zakładce: Polityka prywatności

Podanie informacji jest dobrowolne, a każda z wyżej wymienionych zgód może być odwołana w każdym czasie.