Centrum Kultury w Sycowie

Spotkanie z podróżnikiem - KARKONOSZE

Muzeum Regionalne w Sycowie zaprasza na wystawę zdjęć oraz spotkanie z podróżnikiem, grafikiem i realizatorem filmu o Karkonoszach. Spotkanie z cyklu "Świat oczami Sycowian" odbędzie się w pierwszą niedzielę lipca (6.07.14) o godz. 18:00. 

Spotkanie z podróżnikiem - KARKONOSZE O swoich pasjach i marzeniach opowie Sycowianin – Rafał Zatylny. Ponadto na spotkaniu, oprócz wystawy zdjęć, zobaczymy także pierwszą część filmu zrealizowanego przez naszego gościa, który aktualnie przymierza się do zrealizowani pewnego projektu.
Wróć do listy aktualności

Ostatnio w radio

Dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem), bez zmian ustawień w zakresie prywatności, oznacza:

  • wyrażenie zgody na przetwarzanie podanych przez Panią/Pana danych osobowych przez Dyrektor Centrum Kultury, ul. Kościelna 16, 56-500 Syców, operatora sklepu www.cksycow.pl, w zakresie i na warunkach opisanych w dostępnej tu: RODO
  • wyrażenie zgody na korzystanie przez nas z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pełna informacja w tym zakresie jest dostępna w zakładce: Polityka prywatności

Podanie informacji jest dobrowolne, a każda z wyżej wymienionych zgód może być odwołana w każdym czasie.