Centrum Kultury w Sycowie

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

Świąteczne życzenia od Centrum Kultury w Sycowie!

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE
 
W tym magicznym czasie pragniemy przekazać najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia wszystkim instytucjom, osobom wspierającym i tworzącym Kulturę oraz naszym niezastąpionym przyjaciołom Kultury!
Niech te Święta będą pełne radości, miłości i spokoju, niechaj będą czasem wytchnienia i refleksji w gronie najbliższych serc! 
Życzymy Wam wszystkim wesołych, pełnych ciepła i magicznych Świąt Bożego Narodzenia!
Wróć do listy aktualności

Ostatnio w radio

Dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem), bez zmian ustawień w zakresie prywatności, oznacza:

  • wyrażenie zgody na przetwarzanie podanych przez Panią/Pana danych osobowych przez Dyrektor Centrum Kultury, ul. Kościelna 16, 56-500 Syców, operatora sklepu www.cksycow.pl, w zakresie i na warunkach opisanych w dostępnej tu: RODO
  • wyrażenie zgody na korzystanie przez nas z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pełna informacja w tym zakresie jest dostępna w zakładce: Polityka prywatności

Podanie informacji jest dobrowolne, a każda z wyżej wymienionych zgód może być odwołana w każdym czasie.