Centrum Kultury w Sycowie

XVI Ogólnopolski Koncert Charytatywny na rzecz Pomocy Rodakom na Wschodzie

Już dziś serdecznie zapraszamy na XVI Ogólnopolski Koncert Charytatywny na rzecz Pomocy Rodakom na Wschodzie, który odbędzie się 26 stycznia w hali sportowej MOSiR-u w Sycowie. W niedzielne kolejne wydarzenia związane z koncertem charytatywnym odbędą się w Kościele pw. Ap. Piotra i Pawła w Sycowie. Szczegóły na plakacie.

XVI Ogólnopolski Koncert Charytatywny na rzecz Pomocy Rodakom na Wschodzie Syców 26 stycznia stanie się stolicą łączącą Polaków i Rodaków mieszkających poza granicami naszego kraju. Główną ideą koncertu jest chęć niesienia pomocy Polakom mieszkającym za naszą wschodnią granicą. Podczas tegorocznej 16. edycji koncertu wzorem lat ubiegłych zbieramy pieniądze dla naszych Rodaków. 
Od kilku lat ma u nas miejsce jeszcze jedno ogólnopolskie wydarzenie, jakim jest podsumowanie akcji ratowania starych, zniszczonych polskich cmentarzy na Wschodzie. Współautorką Akcji pod nazwą “Mogiłę Pradziada Ocal od Zapomnienia” jest dziennikarka Telewizji Polskiej we Wrocławiu Grażyna Orłowska – Sondej. Pani redaktor podczas wydarzenia przedstawi osiągnięcia kolejnego roku tej akcji.
Wróć do listy aktualności

Ostatnio w radio

Dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem), bez zmian ustawień w zakresie prywatności, oznacza:

  • wyrażenie zgody na przetwarzanie podanych przez Panią/Pana danych osobowych przez Dyrektor Centrum Kultury, ul. Kościelna 16, 56-500 Syców, operatora sklepu www.cksycow.pl, w zakresie i na warunkach opisanych w dostępnej tu: RODO
  • wyrażenie zgody na korzystanie przez nas z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pełna informacja w tym zakresie jest dostępna w zakładce: Polityka prywatności

Podanie informacji jest dobrowolne, a każda z wyżej wymienionych zgód może być odwołana w każdym czasie.