Centrum Kultury w Sycowie

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Sycowie

„Miarą twojego człowieczeństwa jest wielkość twojej troski o drugiego człowieka” - Syców mocno utożsamia się z tą sentencją. Dowodem tego jest coroczny udział w WOŚP. Wasze otwarte serca i wpłacane pieniądze są dowodem na to, że mieszkają tutaj dobrzy ludzie. Wierzymy, że już w styczniu 2020r. będzie podobnie.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Sycowie Spotykamy się 12 stycznia 2020r., godz. 15:00 w sali widowiskowej Domu Kultury w Sycowie.
Wróć do listy aktualności

Ostatnio w radio

Dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem), bez zmian ustawień w zakresie prywatności, oznacza:

  • wyrażenie zgody na przetwarzanie podanych przez Panią/Pana danych osobowych przez Dyrektor Centrum Kultury, ul. Kościelna 16, 56-500 Syców, operatora sklepu www.cksycow.pl, w zakresie i na warunkach opisanych w dostępnej tu: RODO
  • wyrażenie zgody na korzystanie przez nas z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pełna informacja w tym zakresie jest dostępna w zakładce: Polityka prywatności

Podanie informacji jest dobrowolne, a każda z wyżej wymienionych zgód może być odwołana w każdym czasie.