Centrum Kultury w Sycowie

Uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości

Zapraszamy do aktywnego uczczenia Święta Niepodległości.  11 listopada (sobota) o godz. 11:00 zapraszamy na uroczystości patriotyczne na Placu Wolności, mszę św. za Ojczyznę w kościele parafialnym pw. św. Piotra i Pawła o godz. 11:30. Ponadto w tym dniu o godz. 12:30 w Muzeum Regionalnym odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. ,,Piękna, dumna, niepodległa'' pod patronatem Przewodniczącego Rady Miejskiej w Sycowie oraz o godz. 16:00 odbędzie się I Sycowski Turniej Bingo dla Seniorów. Natomiast już 9 listopada (czwartek)    o godz. 17:00 w sali widowiskowej Centrum Kultury zapraszamy na program artystyczny „KRAJ NASZ PIĘKNY” w wykonaniu dzieci z Publicznego Przedszkola nr 1 im. Koszałka Opałka w Sycowie, a 10 listopada zapraszamy do Biblioteki Publicznej na spotkanie autorskie z Pauliną Mikułą, popularyzatorką wiedzy o języku polskim. Wstęp wolny!

Uroczyste obchody Narodowego Święta Niepodległości Zapraszamy do aktywnego uczczenia Święta Niepodległości.  11 listopada (sobota) o godz. 11:00 zapraszamy na uroczystości patriotyczne na Placu Wolności, mszę św. za Ojczyznę w kościele parafialnym pw. św. Piotra i Pawła o godz. 11:30. Ponadto w tym dniu o godz. 12:30 w Muzeum Regionalnym odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pt. ,,Piękna, dumna, niepodległa'' pod patronatem Przewodniczącego Rady Miejskiej w Sycowie oraz o godz. 16:00 odbędzie się I Sycowski Turniej Bingo dla Seniorów. Natomiast już 9 listopada (czwartek)  o godz. 17:00 w sali widowiskowej Centrum Kultury zapraszamy na program artystyczny „KRAJ NASZ PIĘKNY” w wykonaniu dzieci z Publicznego Przedszkola nr 1 im. Koszałka Opałka w Sycowie, a 10 listopada zapraszamy do Biblioteki Publicznej na spotkanie autorskie z Pauliną Mikułą, popularyzatorką wiedzy o języku polskim. Wstęp wolny!
Wróć do listy aktualności

Ostatnio w radio

Dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem), bez zmian ustawień w zakresie prywatności, oznacza:

  • wyrażenie zgody na przetwarzanie podanych przez Panią/Pana danych osobowych przez Dyrektor Centrum Kultury, ul. Kościelna 16, 56-500 Syców, operatora sklepu www.cksycow.pl, w zakresie i na warunkach opisanych w dostępnej tu: RODO
  • wyrażenie zgody na korzystanie przez nas z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pełna informacja w tym zakresie jest dostępna w zakładce: Polityka prywatności

Podanie informacji jest dobrowolne, a każda z wyżej wymienionych zgód może być odwołana w każdym czasie.