Centrum Kultury w Sycowie

To nie Światowid!

Spektakl Grupy teatralne CZFURKA odbędzie się w strefie rekreacyjnej Parku Miejskiego w Sycowie 22 czerwca o godzinie 19:00. Wydarzenie związane będzie z Nocą Świętojańską. Serdecznie zapraszamy.

To nie Światowid!

W ramach Nocy Świętojańskiej w Parku Miejskim w Sycowie zaprezentuje się grupa teatralna CZFURKA, która przedstawi publiczności sztukę inspirowaną mitologią słowiańską. Czy sprawcą wszystkiego jest Światowid?! Odpowiedź poznamy 22 czerwca, o godzinie 19:00.

Wróć do listy aktualności

Ostatnio w radio

Dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem), bez zmian ustawień w zakresie prywatności, oznacza:

  • wyrażenie zgody na przetwarzanie podanych przez Panią/Pana danych osobowych przez Dyrektor Centrum Kultury, ul. Kościelna 16, 56-500 Syców, operatora sklepu www.cksycow.pl, w zakresie i na warunkach opisanych w dostępnej tu: RODO
  • wyrażenie zgody na korzystanie przez nas z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pełna informacja w tym zakresie jest dostępna w zakładce: Polityka prywatności

Podanie informacji jest dobrowolne, a każda z wyżej wymienionych zgód może być odwołana w każdym czasie.