Centrum Kultury w Sycowie

Sycowski Zajączek

Wielkanocne święta zbliżają się wielkimi krokami, serdecznie zapraszamy na Sycowski Zajączek - niezapomniane wydarzenie pełne radości, kolorów i wspaniałej atmosfery! 17 marca 2024r. w godz. 15:00-18:00 hala MOSiR Syców Wśród atrakcji czeka na Was wiele niezapomnianych chwil:  Występy folklorystyczne: Zawadiacy, Sycowiacy, Przedszkole Nr 2 oraz Zespół Jarzębina, które rozgrzeją Wasze serca wiosennymi tańcami i śpiewem.  Wielkanocne smakołyki od Kół Gospodyń Wiejskich, które zaserwują Wam tradycyjne przysmaki, aromatyczne i pełne rodzinnej atmosfery.  Warsztaty rękodzielnicze w wielkanocnym stylu dla małych i dużych, gdzie każdy będzie mógł wykazać się swoją kreatywnością i stworzyć własne, niepowtarzalne dzieła.  Wystawa prac wielkanocnych, pełna inspirujących dekoracji i wyjątkowych dzieł sztuki, które wprowadzą Was w magiczny nastrój świąt. Zapraszamy całe rodziny z dziećmi i dziadkami do wspólnego spędzenia czasu w przyjaznej atmosferze i pełnej radości świątecznej zabawy! Organizatorzy: #Syców #GminaSyców #DolnyŚląsk Centrum Kultury w Sycowie Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Syców Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Sycowie Publiczne Przedszkole Nr 2 Misia Uszatka w Sycowie #StacjaBukownica

Sycowski Zajączek Wielkanocne święta zbliżają się wielkimi krokami, serdecznie zapraszamy na Sycowski Zajączek - niezapomniane wydarzenie pełne radości, kolorów i wspaniałej atmosfery!
17 marca 2024r. w godz. 15:00-18:00
hala MOSiR Syców
Wśród atrakcji czeka na Was wiele niezapomnianych chwil:
 Występy folklorystyczne: Zawadiacy, Sycowiacy, Przedszkole Nr 2 oraz Zespół Jarzębina, które rozgrzeją Wasze serca wiosennymi tańcami i śpiewem.
 Wielkanocne smakołyki od Kół Gospodyń Wiejskich, które zaserwują Wam tradycyjne przysmaki, aromatyczne i pełne rodzinnej atmosfery.
 Warsztaty rękodzielnicze w wielkanocnym stylu dla małych i dużych, gdzie każdy będzie mógł wykazać się swoją kreatywnością i stworzyć własne, niepowtarzalne dzieła.
 Wystawa prac wielkanocnych, pełna inspirujących dekoracji i wyjątkowych dzieł sztuki, które wprowadzą Was w magiczny nastrój świąt.
Zapraszamy całe rodziny z dziećmi i dziadkami do wspólnego spędzenia czasu w przyjaznej atmosferze i pełnej radości świątecznej zabawy!
Organizatorzy:
#Syców #GminaSyców #DolnyŚląsk
Centrum Kultury w Sycowie
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Syców
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marii Konopnickiej w Sycowie
Publiczne Przedszkole Nr 2 Misia Uszatka w Sycowie
#StacjaBukownica
Wróć do listy aktualności

Ostatnio w radio

Dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem), bez zmian ustawień w zakresie prywatności, oznacza:

  • wyrażenie zgody na przetwarzanie podanych przez Panią/Pana danych osobowych przez Dyrektor Centrum Kultury, ul. Kościelna 16, 56-500 Syców, operatora sklepu www.cksycow.pl, w zakresie i na warunkach opisanych w dostępnej tu: RODO
  • wyrażenie zgody na korzystanie przez nas z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pełna informacja w tym zakresie jest dostępna w zakładce: Polityka prywatności

Podanie informacji jest dobrowolne, a każda z wyżej wymienionych zgód może być odwołana w każdym czasie.