Centrum Kultury w Sycowie

SYCOWSKI JARMARK MIKOŁAJKOWY Z WIEŻĄ KOŚCIELNĄ W TLE

Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję Sycowskiego Jarmarku Mikołajkowego. W tym roku odbywać się on będzie pod nazwą: SYCOWSKI JARMARK MIKOŁAJKOWY Z WIEŻĄ KOŚCIELNĄ W TLE'' w dniu 10 grudnia w godz. 10:00-16:00 przy ul. Kościelnej w Sycowie.

SYCOWSKI JARMARK MIKOŁAJKOWY Z WIEŻĄ KOŚCIELNĄ W TLE Serdecznie zapraszamy na kolejną edycję Sycowskiego Jarmarku Mikołajkowego. W tym roku odbywać się on będzie pod nazwą: SYCOWSKI JARMARK MIKOŁAJKOWY Z WIEŻĄ KOŚCIELNĄ W TLE'' w dniu 10 grudnia w godz. 10:00-16:00 przy ul. Kościelnej w Sycowie.
Wróć do listy aktualności

Ostatnio w radio

Dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem), bez zmian ustawień w zakresie prywatności, oznacza:

  • wyrażenie zgody na przetwarzanie podanych przez Panią/Pana danych osobowych przez Dyrektor Centrum Kultury, ul. Kościelna 16, 56-500 Syców, operatora sklepu www.cksycow.pl, w zakresie i na warunkach opisanych w dostępnej tu: RODO
  • wyrażenie zgody na korzystanie przez nas z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pełna informacja w tym zakresie jest dostępna w zakładce: Polityka prywatności

Podanie informacji jest dobrowolne, a każda z wyżej wymienionych zgód może być odwołana w każdym czasie.