Centrum Kultury w Sycowie

Stand-up z Rafałem Rutkowskim ,,Śmiejmy się Bracia i Siostry''

RUTEK W SYCOWIE ! Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy wieczór stand-up z Rafałem Rutkowskim – „Śmiejmy się Bracia i Siostry” . Będzie to wyjątkowa okazja do zanurzenia się w wirze doskonałego humoru razem z Rafałem Rutkowskim- stand-uperem, aktorem i twórcą kultowych skeczy internetowych, który zagości w Centrum Kultury w Sycowie. Przygotujcie się na niezapomniany wieczór pełen śmiechu, bo Rafał Rutkowski w programie „Śmiejmy się Bracia i Siostry” obiecuje dostarczyć Wam dawkę niesamowitej pozytywnej rozrywki, która na długo pozostanie w Waszej pamięci! „Śmiejmy się Bracia i Siostry” to kolorowy kalejdoskop humoru, spostrzeżeń i absurdu współczesnego świata. Rafał komentuje social media, kulturę, politykę i wiele innych aspektów życia w swoim charakterystycznym stylu. Wydarzenie: Stand-up Syców | Rafał Rutkowski - Pożegnanie programu "Śmiejmy się bracia i siostry" 13 września 2023r. godz. 20:00, sala widowiskowa, Centrum Kultury w Sycowie. Bilet wstępu to jedyne 60 złotych. Aby zarezerwować swoje miejsce na ten niezwykły wieczór, wystarczy odwiedzić stronę: https://www.kupbilecik.pl/.../100602/sycow/rafal.rutkowski/ Niech to będzie wieczór pełen uśmiechu, śmiechu i jeszcze raz uśmiechu! Razem z Rafałem Rutkowskim przekroczcie próg świata humoru i dobrej zabawy! #Standup #RafałRutkowski #UbawPoPachy #humor #Syców  

Stand-up z Rafałem Rutkowskim ,,Śmiejmy się Bracia i Siostry''

RUTEK W SYCOWIE !

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowy wieczór stand-up z Rafałem Rutkowskim – „Śmiejmy się Bracia i Siostry” . Będzie to wyjątkowa okazja do zanurzenia się w wirze doskonałego humoru razem z Rafałem Rutkowskim- stand-uperem, aktorem i twórcą kultowych skeczy internetowych, który zagości w Centrum Kultury w Sycowie.

Przygotujcie się na niezapomniany wieczór pełen śmiechu, bo Rafał Rutkowski w programie „Śmiejmy się Bracia i Siostry” obiecuje dostarczyć Wam dawkę niesamowitej pozytywnej rozrywki, która na długo pozostanie w Waszej pamięci!

„Śmiejmy się Bracia i Siostry” to kolorowy kalejdoskop humoru, spostrzeżeń i absurdu współczesnego świata. Rafał komentuje social media, kulturę, politykę i wiele innych aspektów życia w swoim charakterystycznym stylu.

Wydarzenie: Stand-up Syców | Rafał Rutkowski - Pożegnanie programu "Śmiejmy się bracia i siostry" 13 września 2023r. godz. 20:00, sala widowiskowa, Centrum Kultury w Sycowie.

Bilet wstępu to jedyne 60 złotych. Aby zarezerwować swoje miejsce na ten niezwykły wieczór, wystarczy odwiedzić stronę: https://www.kupbilecik.pl/.../100602/sycow/rafal.rutkowski/

Niech to będzie wieczór pełen uśmiechu, śmiechu i jeszcze raz uśmiechu! Razem z Rafałem Rutkowskim przekroczcie próg świata humoru i dobrej zabawy!

#Standup #RafałRutkowski #UbawPoPachy #humor #Syców

 

Wróć do listy aktualności

Ostatnio w radio

Dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem), bez zmian ustawień w zakresie prywatności, oznacza:

  • wyrażenie zgody na przetwarzanie podanych przez Panią/Pana danych osobowych przez Dyrektor Centrum Kultury, ul. Kościelna 16, 56-500 Syców, operatora sklepu www.cksycow.pl, w zakresie i na warunkach opisanych w dostępnej tu: RODO
  • wyrażenie zgody na korzystanie przez nas z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pełna informacja w tym zakresie jest dostępna w zakładce: Polityka prywatności

Podanie informacji jest dobrowolne, a każda z wyżej wymienionych zgód może być odwołana w każdym czasie.