Centrum Kultury w Sycowie

Stand Up Adam Van Bendler

15 grudnia o godz. 20:00, Centrum Kultury w Sycowie zaprasza na niezapomniany wieczór pełen śmiechu i rozrywki! Adam Van Bendler z nowym programem "Zło konieczne" zawita do naszego miasta, obiecując kolejną dawkę humoru i niezwykłych wrażeń! To będzie niepowtarzalna okazja, by oderwać się od codziennych problemów i zanurzyć w świecie absurdów, które z humorem potrafią być znacznie lżejsze. Co przygotował dla nas tym razem? Jego występy są prawdziwą mieszanką talentu i niespodzianek! Beatbox, iluzja, energetyzowanie wody, a może pokaz kulinarny? Tego nie sposób przewidzieć, ale możesz być pewny jednego - wieczór zapewni niezapomniane chwile pełne śmiechu i zabawy! Bilety dostępne online:   https://kbq.pl/98628! Cena: 70zł Nie przegap okazji, by doświadczyć mistrzowskiego poczucia humoru Adama Van Bendlera na żywo! To będzie wieczór, który długo pozostanie w pamięci! Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/285303127620202 Podziel się wydarzeniem ze znajomymi i przyjaciółmi, bo humor warto dzielić! #StandUp #AdamVanBendler #ZłoKonieczne #CentrumKulturySyców

Stand Up Adam Van Bendler

15 grudnia o godz. 20:00, Centrum Kultury w Sycowie zaprasza na niezapomniany wieczór pełen śmiechu i rozrywki!

Adam Van Bendler z nowym programem "Zło konieczne" zawita do naszego miasta, obiecując kolejną dawkę humoru i niezwykłych wrażeń! To będzie niepowtarzalna okazja, by oderwać się od codziennych problemów i zanurzyć w świecie absurdów, które z humorem potrafią być znacznie lżejsze. Co przygotował dla nas tym razem? Jego występy są prawdziwą mieszanką talentu i niespodzianek! Beatbox, iluzja, energetyzowanie wody, a może pokaz kulinarny? Tego nie sposób przewidzieć, ale możesz być pewny jednego - wieczór zapewni niezapomniane chwile pełne śmiechu i zabawy!

Bilety dostępne online:   https://kbq.pl/98628!

Cena: 70zł

Nie przegap okazji, by doświadczyć mistrzowskiego poczucia humoru Adama Van Bendlera na żywo! To będzie wieczór, który długo pozostanie w pamięci!

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/285303127620202

Podziel się wydarzeniem ze znajomymi i przyjaciółmi, bo humor warto dzielić!

#StandUp #AdamVanBendler #ZłoKonieczne #CentrumKulturySyców

Wróć do listy aktualności

Ostatnio w radio

Dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem), bez zmian ustawień w zakresie prywatności, oznacza:

  • wyrażenie zgody na przetwarzanie podanych przez Panią/Pana danych osobowych przez Dyrektor Centrum Kultury, ul. Kościelna 16, 56-500 Syców, operatora sklepu www.cksycow.pl, w zakresie i na warunkach opisanych w dostępnej tu: RODO
  • wyrażenie zgody na korzystanie przez nas z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pełna informacja w tym zakresie jest dostępna w zakładce: Polityka prywatności

Podanie informacji jest dobrowolne, a każda z wyżej wymienionych zgód może być odwołana w każdym czasie.