Centrum Kultury w Sycowie

Spotkanie z Wojciechem Malajkatem

W sycowskim Centrum Kultury 13 grudnia pojawił się  Wojciech Malajkat , który na świąteczne spotkanie przybył w związku z promocją filmu  Listy do M.3 , a w trakcie ponad godzinnej rozmowy odpowiadał z przyjemnością na pytania publiczności oraz podpisywał pamiątkowe plakaty.

Spotkanie z Wojciechem Malajkatem

Jak przyznała sama prowadząca Magda Felis to jeden z najbardziej tajemniczych polskich aktorów. Tym razem przed sycowską publicznością aktor uchylił rąbka tajemnicy, opowiadając zabawne dykteryjki z planów filmowych i scen teatralnych. Podzielił się z widzami tym co najbardziej fascynujące w zawodzie aktora, wspominając początki kariery teatralnej, pierwsze role dramatyczne oraz fascynujące kulisy planów filmowych. Publiczność zgromadzona w sali widowiskowej Domu Kultury w Sycowie miała okazje oglądać popisy aktorstwa teatralnego najwyższej próby. Sceniczne improwizacje aktora uwiodły widzów, wprawiając wszystkich w magiczny nastrój.

Objazdowe Kino Visa już na stałe wpisuje się w kalendarz wydarzeń organizowanych w Domu Kultury w Sycowie. 


Tytuł: Listy do M - wywiad z Wojciechem Malajkatem

Wróć do listy aktualności

Ostatnio w radio

Dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem), bez zmian ustawień w zakresie prywatności, oznacza:

  • wyrażenie zgody na przetwarzanie podanych przez Panią/Pana danych osobowych przez Dyrektor Centrum Kultury, ul. Kościelna 16, 56-500 Syców, operatora sklepu www.cksycow.pl, w zakresie i na warunkach opisanych w dostępnej tu: RODO
  • wyrażenie zgody na korzystanie przez nas z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pełna informacja w tym zakresie jest dostępna w zakładce: Polityka prywatności

Podanie informacji jest dobrowolne, a każda z wyżej wymienionych zgód może być odwołana w każdym czasie.