Centrum Kultury w Sycowie

Spektakl ,,WOW'' Wrocławskiego Teatru Pantomimy i. H. Tomaszewskiego

Bezpłatne wejściówki na spektakl "WoW" w choreografii Marty Wołowiec, Wrocławskiego Teatru Pantomimy im. Henryka Tomaszewskiego, który odbędzie się 06.11.2023 o godz. 18:00 na sali widowiskowej Centrum Kultury w Sycowie - dostępne już są do odbioru w budynkach Domu Kultury w Sycowie oraz Biblioteki Publicznej w Sycowie. Pragniemy również poinformować, że po przedstawieniu odbędzie się otwarte spotkanie z publicznością. Serdecznie zapraszamy. Informujemy również, że spektakl pod nazwą "Jeszcze trzy razy" zapowiedziany na 07.11.2023 z przyczyn niezależnych od Centrum Kultury w Sycowie oraz Wrocławskiego Teatru Pantomimy nie odbędzie się. Za zaistniałą sytuację przepraszamy.

Spektakl ,,WOW'' Wrocławskiego Teatru Pantomimy i. H. Tomaszewskiego Bezpłatne wejściówki na spektakl "WoW" w choreografii Marty Wołowiec, Wrocławskiego Teatru Pantomimy im. Henryka Tomaszewskiego, który odbędzie się 06.11.2023 o godz. 18:00 na sali widowiskowej Centrum Kultury w Sycowie - dostępne już są do odbioru w budynkach Domu Kultury w Sycowie oraz Biblioteki Publicznej w Sycowie. Pragniemy również poinformować, że po przedstawieniu odbędzie się otwarte spotkanie z publicznością. Serdecznie zapraszamy. Informujemy również, że spektakl pod nazwą "Jeszcze trzy razy" zapowiedziany na 07.11.2023 z przyczyn niezależnych od Centrum Kultury w Sycowie oraz Wrocławskiego Teatru Pantomimy nie odbędzie się. Za zaistniałą sytuację przepraszamy.
Wróć do listy aktualności

Ostatnio w radio

Dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem), bez zmian ustawień w zakresie prywatności, oznacza:

  • wyrażenie zgody na przetwarzanie podanych przez Panią/Pana danych osobowych przez Dyrektor Centrum Kultury, ul. Kościelna 16, 56-500 Syców, operatora sklepu www.cksycow.pl, w zakresie i na warunkach opisanych w dostępnej tu: RODO
  • wyrażenie zgody na korzystanie przez nas z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pełna informacja w tym zakresie jest dostępna w zakładce: Polityka prywatności

Podanie informacji jest dobrowolne, a każda z wyżej wymienionych zgód może być odwołana w każdym czasie.