Centrum Kultury w Sycowie

Spektakl Stowarzyszenia Seniorów RETROspekcja z Namysłowa

23 listopada (godz. 17:00) spotykamy się w Domu Kultury w Sycowie na spektaklu: "Gdzie Ci mężczyźni? Czyli wszędzie dobrze, ale u nas najlepiej”. Spektakl realizowany jest w ramach grantu Marszałka Województwa Opolskiego oraz w ramach obchodów 15-lecia przynależności Polski do Unii Europejskiej.

Spektakl Stowarzyszenia Seniorów RETROspekcja z Namysłowa Osnową spektaklu są wspomnienia ludzi (głównie mężczyzn) ze swojego pobytu zarobkowego w różnych krajach Unii Europejskiej. Jest też i druga, przeciwległa strona tej wizji, kształtowana z pozycji wspomnień, zwierzeń i wyznań, tych którzy pozostali tu, w kraju. W naszym programie tą drugą stroną są kobiety, które pozostały i funkcjonują w rodzinnym domu, tu na miejscu. W ich słowach i piosenkach ukazany będzie obraz narzeczonych, mężów i kochanków, słowem tych, którzy niby są z nimi, a jednak ich nie ma. W przedstawieniu chcemy pokazać obraz panów, chłopów, facetów, którzy mimo swych wad i wielu minusów są kochani i oczekiwani. Spektakl ma być trochę satyryczny, z dużą ilością muzyki, a nawet tańca.
Wydarzenie jest bezpłatne.
Wróć do listy aktualności

Ostatnio w radio

Dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem), bez zmian ustawień w zakresie prywatności, oznacza:

  • wyrażenie zgody na przetwarzanie podanych przez Panią/Pana danych osobowych przez Dyrektor Centrum Kultury, ul. Kościelna 16, 56-500 Syców, operatora sklepu www.cksycow.pl, w zakresie i na warunkach opisanych w dostępnej tu: RODO
  • wyrażenie zgody na korzystanie przez nas z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pełna informacja w tym zakresie jest dostępna w zakładce: Polityka prywatności

Podanie informacji jest dobrowolne, a każda z wyżej wymienionych zgód może być odwołana w każdym czasie.