Centrum Kultury w Sycowie

Saxesfull - koncert

Zwieńczeniem imprez zorganizowanych w ramach wydarzeń 11 Listopada Narodowego Święta Niepodległości był koncert zespołu Saxesfull. O godzinie 18:00 w Domu Kultury w Sycowie wszyscy zainteresowani mogli bezpłatnie uczestniczyć w wydarzeniu.

Saxesfull - koncert Preludium do występu zaproszonych muzyków: Jan Swaton – saksofon sopranowy, Jacek Rybitw – saksofon altowy, Jacek Hornik – saksofon tenorowy, Henryk Wezner – saksofon barytonowy, Jan Wezner – instrumenty perkusyjne, był występ wokalistek ASSOL: Mileny Dyli, Weroniki Maraszek. Koncert poprowadziła dyrektor Centrum Kultury w Sycowie Paulina Syposz – Ciemny.

Tytuł: Saxesfull-Koncert

Wróć do listy aktualności

Ostatnio w radio

Dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem), bez zmian ustawień w zakresie prywatności, oznacza:

  • wyrażenie zgody na przetwarzanie podanych przez Panią/Pana danych osobowych przez Dyrektor Centrum Kultury, ul. Kościelna 16, 56-500 Syców, operatora sklepu www.cksycow.pl, w zakresie i na warunkach opisanych w dostępnej tu: RODO
  • wyrażenie zgody na korzystanie przez nas z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pełna informacja w tym zakresie jest dostępna w zakładce: Polityka prywatności

Podanie informacji jest dobrowolne, a każda z wyżej wymienionych zgód może być odwołana w każdym czasie.