Centrum Kultury w Sycowie

Relaksacja w dźwiękach

Serdecznie zapraszamy na ,,Relaksację w dźwiękach’’, którą poprowadzi pani Bożena Smoch. W połączeniu z odpoczynkiem, z chwilą dla siebie ze sobą z dźwiękiem. Dźwięki są falą, która kojąco wpływa na nasz organizm i samopoczucie. Pomagają w uwolnieniu pobudzonych emocji, oczyszczeniu myśli, rozpuszczaniu napięć w ciele. Drganie te wpływają na krążenie krwi i inne płyny ustrojowe. Ułatwiają usuwanie toksyn z organizmu i przyspieszają regenerację tkanek. Pomagają w naturalnej samoregeneracji organizmu, który czerpie z dźwięków to, co dla niego najlepsze. Rozluźnia napięcia w ciele, które powstały na skutek stresów i różnych silnych emocjonalnych przeżyć. Jest to wibracja, która wpływa pozytywnie na ciało, umysł i duszę. To chwila uważności, refleksji, wsłuchania się w siebie. Warto o siebie zadbać. Relaksacja w dźwiękach jest w pozycji leżącej. Proszę przynieść ze sobą karimatę, kocyk do okrycia, poduszkę pod głowę, ciepłe skarpetki. Do zobaczenia. Gdzie:  Syców, Plac Wolności 7 (sala nad Muzeum) Kiedy: Środa, 22.05.2024 r. Godz: 18:30 – 20:00 Koszt: 40 zł Nr. tel. do kontaktu i informacje: Bożena 691 435 328.  

Relaksacja w dźwiękach

Serdecznie zapraszamy na ,,Relaksację w dźwiękach’’, którą poprowadzi pani Bożena Smoch.

W połączeniu z odpoczynkiem, z chwilą dla siebie ze sobą z dźwiękiem.

Dźwięki są falą, która kojąco wpływa na nasz organizm i samopoczucie. Pomagają w uwolnieniu pobudzonych emocji, oczyszczeniu myśli, rozpuszczaniu napięć w ciele. Drganie te wpływają na krążenie krwi i inne płyny ustrojowe. Ułatwiają usuwanie toksyn z organizmu i przyspieszają regenerację tkanek. Pomagają w naturalnej samoregeneracji organizmu, który czerpie z dźwięków to, co dla niego najlepsze. Rozluźnia napięcia w ciele, które powstały na skutek stresów i różnych silnych emocjonalnych przeżyć.

Jest to wibracja, która wpływa pozytywnie na ciało, umysł i duszę. To chwila uważności, refleksji, wsłuchania się w siebie. Warto o siebie zadbać.

Relaksacja w dźwiękach jest w pozycji leżącej. Proszę przynieść ze sobą karimatę, kocyk do okrycia, poduszkę pod głowę, ciepłe skarpetki. Do zobaczenia.

Gdzie:  Syców, Plac Wolności 7 (sala nad Muzeum)

Kiedy: Środa, 22.05.2024 r.

Godz: 18:30 – 20:00

Koszt: 40 zł

Nr. tel. do kontaktu i informacje: Bożena 691 435 328.

 

Wróć do listy aktualności

Ostatnio w radio

Dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem), bez zmian ustawień w zakresie prywatności, oznacza:

  • wyrażenie zgody na przetwarzanie podanych przez Panią/Pana danych osobowych przez Dyrektor Centrum Kultury, ul. Kościelna 16, 56-500 Syców, operatora sklepu www.cksycow.pl, w zakresie i na warunkach opisanych w dostępnej tu: RODO
  • wyrażenie zgody na korzystanie przez nas z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pełna informacja w tym zakresie jest dostępna w zakładce: Polityka prywatności

Podanie informacji jest dobrowolne, a każda z wyżej wymienionych zgód może być odwołana w każdym czasie.