Centrum Kultury w Sycowie

Półkolonie na wesoło

Wspaniała zabawa i liczne atrakcje cieszyły uczestników tegorocznych półkolonii organizowanych przez Centrum Kultury w Sycowie. W dniach od 2 do 6 lipca młodzi mieszkańcy Miasta i Gminy Syców uczestniczyli w grach i zabawach ruchowych, korzystali z atrakcji placu zabaw i Parku Miejskiego, placu Nivea przy Szkole Podstawowej nr 1, sycowskiego Bajkolandu, Muzeum Regionalnego w Sycowie, Domu Kultury.

Półkolonie na wesoło Podczas tych spotkań dzieci grały w grę plenerową, składały orgiami, tworzyły prace plastyczne, poznawały na wesoło historię miasta i regionu, grały w piłkę nożną, integrowały się również z innymi uczestnikami półkolonii poprzez dodatkowe zabawy ruchowe i zręcznościowe. Dodatkowo tegoroczne półkolonie oferowały jednodniowy wyjazd do Campusu w Domasławicach, gdzie dzieci korzystały z atrakcji parku linowego, quadów, smakowały prawdziwej włoskiej pizzy. Kolejną atrakcją był wyjazd do Krasiejowa, do Parku Rozrywki i Nauki. Tutaj najmłodsi korzystali z wszystkich atrakcji oferowanych przez jurapark. Dzieci dodatkowo w ramach półkolonii miały zapewniony obiad w jednej z sycowskich restauracji. Łącznie z oferty skorzystało 36 dzieci, wśród których znaleźli się: mieszkanka Gorzowa Wielkopolskiego i mieszkaniec Oleśnicy przebywający na czas wakacji w Sycowie.

Tytuł: Półkolonie-2018

Wróć do listy aktualności

Ostatnio w radio

Dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem), bez zmian ustawień w zakresie prywatności, oznacza:

  • wyrażenie zgody na przetwarzanie podanych przez Panią/Pana danych osobowych przez Dyrektor Centrum Kultury, ul. Kościelna 16, 56-500 Syców, operatora sklepu www.cksycow.pl, w zakresie i na warunkach opisanych w dostępnej tu: RODO
  • wyrażenie zgody na korzystanie przez nas z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pełna informacja w tym zakresie jest dostępna w zakładce: Polityka prywatności

Podanie informacji jest dobrowolne, a każda z wyżej wymienionych zgód może być odwołana w każdym czasie.