Centrum Kultury w Sycowie

Plan na kino: przedstawiają Prowident i AXA

Zapraszamy 22 września 2020r. (wtorek) sala widowiskowa Centrum Kultury. Repertuar kina: ,,Scooby Doo!''- 14:00, 16:15 ,,Pętla''- 18:30, 20:55 Cennik biletów- bilety normalne: 17 zł, bilety ulgowe: 15 zł Link do przedsprzedaży online: https://plannakino.pl/trasa_kina/szczegoly/169 Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1298344267211407 Ważne! Do końca 2020r., w związku z ograniczeniem widowni na salach kinowych, nie prowadzimy rezerwacji telefonicznej biletów. Zalecamy zakup biletów online i płatności bezdotykowe. Kasa Kina otwiera się 60 min. przed startem pierwszego seansu. Zachęcamy do skorzystania z naszego barku kinowego, w którym znajdziecie Państwo zarówno pyszny popcorn, jak i napoje z portfolio grupy Coca-Cola. Aby z nich skorzystać na sali należy mieć na sobie przyłbicę.

Plan na kino: przedstawiają Prowident i AXA Zapraszamy 22 września 2020r. (wtorek) sala widowiskowa Centrum Kultury. Repertuar kina:
,,Scooby Doo!''- 14:00, 16:15
,,Pętla''- 18:30, 20:55
Cennik biletów- bilety normalne: 17 zł, bilety ulgowe: 15 zł
Link do przedsprzedaży online: https://plannakino.pl/trasa_kina/szczegoly/169
Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/ewents/1298344267211407
Ważne! Do końca 2020r., w związku z ograniczeniem widowni na salach kinowych, nie prowadzimy rezerwacji telefonicznej biletów. Zalecamy zakup biletów online i płatności bezdotykowe. Kasa Kina otwiera się 60 min. przed startem pierwszego seansu. Zachęcamy do skorzystania z naszego barku kinowego, w którym znajdziecie Państwo zarówno pyszny popcorn, jak i napoje z portfolio grupy Coca-Cola. Aby z nich skorzystać na sali należy mieć na sobie przyłbicę.
Opisy filmów:
POKAZY FAMILIJNE:
,,Scooby Doo''- familijny, komedia, 2D DUBBING PL, ograniczenia wiekowe: B.O., cena biletu: 17 zł normalny, 15 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), czas trwania: 94 minuty, zwiastun: https://youtu.be/makJoHMoo4k Opis: W pierwszej kinowej animacji ze Scooby-Doo w roli głównej poznamy nowe wątki, dotyczące pochodzenia uroczego psiaka. Zobaczymy też najbardziej zawiłe śledztwo w historii Tajemniczej Spółki. SCOOBY-DOO! pokazuje początki wieloletniej przyjaźni Scooby'ego i Kudłatego. Dowiemy się, jak wspólnie z Fredem, Velmą i Daphne założyli oni słynną tajemniczą Spółkę. Teraz, po setkach śledztw i przygód, Scooby i jego gang stają w obliczu największego i najtrudniejszego wyzwania. ktoś chce uwolnić psa z zaświatów, Cerbera. Młodzi detektywi starają się powstrzymać globalną ,,apsokalipsę''. Jednocześnie odkrywają sekrety z przeszłości Scooby'ego i poznają jego przeznaczenie- wspanialsze, niż ktokolwiek sobie wyobrażał.
POKAZY WIECZORNE:
,,Pętla''- sensacja, 2D PL, ograniczenia wiekowe: 15+, cena biletu: 17 zł normalny, 15 zł ulgowy (szkolny, studencki, seniora, rodzinny), czas trwania: 105 minut, zwiastun: https://youtu.be/7T0lk0AnePA Opis: Patryk Vega powraca do ,,Służb Specjalnych'' i ,,Pitbulla'' z najnowszym filmem ,,Pętla''. Pokazuje prawdziwą historię siatki klubów nocnych kontrolowanych przez agenta CBŚP, która stała się elementem gry ukraińskich i rosyjskich służb specjalnych poprzez sekstaśmy z udziałem polityków, celebrytów, duchownych i innych osób z pierwszych stron gazet. Vega pozyskał do współpracy nie tylko wszystkich kluczowych uczestników tego procederu, ale również posiada nagrania z ukrytych kamer. Oficjalna strona filmu: https://petla.dokin.pl/
Wróć do listy aktualności

Ostatnio w radio

Dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem), bez zmian ustawień w zakresie prywatności, oznacza:

  • wyrażenie zgody na przetwarzanie podanych przez Panią/Pana danych osobowych przez Dyrektor Centrum Kultury, ul. Kościelna 16, 56-500 Syców, operatora sklepu www.cksycow.pl, w zakresie i na warunkach opisanych w dostępnej tu: RODO
  • wyrażenie zgody na korzystanie przez nas z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pełna informacja w tym zakresie jest dostępna w zakładce: Polityka prywatności

Podanie informacji jest dobrowolne, a każda z wyżej wymienionych zgód może być odwołana w każdym czasie.