Centrum Kultury w Sycowie

Plan na Kino

„ Cześć, tu kino! Planuję odwiedzić miejscowości, w których na co dzień mnie nie ma ” – tak powiedziałoby kino, gdyby mogło mówić. Tymczasem przemówi z dużego ekranu w tych polskich miastach, w których go nie ma. Provident i AXA mają Plan na kino – zapraszają wszystkich do 100 sal kinowych w całej Polsce na największe premiery filmowe, zapewniając najwyższą jakość obrazu i dźwięku.

Plan na Kino

Repertuar filmowy dostępny TUTAJ 

Zaplanuj dzień w swoim kinie

We dwoje, całą rodziną, a może w grupie przyjaciół? Każdy może mieć swój plan na kino! Dlatego bilety są dostępne w przedsprzedaży na stronie internetowej www.plannakino.pl/kup_bilet lub w kasie kina przed seansem. Bilety ulgowe przysługują uczniom, studentom, osobom w wieku 60+, rodzinie i opiekunom z dziećmi. W dni robocze kino zaprasza również grupy zorganizowane, w tym szkoły. Bilet grupowy w specjalnej cenie można kupić tylko w kasie kina po wcześniej rezerwacji telefonicznej pod numerem (22) 357 78 00.

 

Wystartowała przedsprzedaż biletów on line na wizytę Plan na kino: przedstawiają Provident i AXA.

Link do przedsprzedaży online:

https://plannakino.pl/trasa_kina/szczegoly/82

 

 

Link do wydarzenia na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/2455997074642248/

Zachęcamy do korzystania z naszego barku kinowego, w którym znajdziecie Państwo zarówno pyszny popcorn, jak i napoje z portfolio grupy Coca-Cola.

 

Cennik biletów:

Bilety normalne       17 zł

Bilety ulgowe           15 zł

Kasa Kina otwiera się 30 min przed startem pierwszego seansu. 

Rezerwacje telefoniczne dla grup zorganizowanych:

Biuro Outdoor Cinema

(22) 357 78 00,

pon.-pt. 10:00-15:00.

Rezerwacje należy odebrać co najmniej 30 minut przed startem seansu.

 

UWAGA! Na filmy „365 dni", „Zenek" i „Bad Boy" nie przyjmujemy zapisów przez telefon.

Bilety można zakupić jedynie on line lub w kasie kina w trakcie naszego przyjazdu.

 

Zachęcamy do zakupu biletów on line.

Wróć do listy aktualności

Ostatnio w radio

Dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem), bez zmian ustawień w zakresie prywatności, oznacza:

  • wyrażenie zgody na przetwarzanie podanych przez Panią/Pana danych osobowych przez Dyrektor Centrum Kultury, ul. Kościelna 16, 56-500 Syców, operatora sklepu www.cksycow.pl, w zakresie i na warunkach opisanych w dostępnej tu: RODO
  • wyrażenie zgody na korzystanie przez nas z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pełna informacja w tym zakresie jest dostępna w zakładce: Polityka prywatności

Podanie informacji jest dobrowolne, a każda z wyżej wymienionych zgód może być odwołana w każdym czasie.