Centrum Kultury w Sycowie

Nowy rok kulturalny 2020/2021

Nowy rok kulturalny 2020/2021 Od października startuje nowa oferta kulturalna dla mieszkańców MiG Syców. Cieszymy się, że możemy zaproponować zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W nadchodzącym roku kulturalnym mamy do zaoferowania chętnym takie zajęcia jak: wokalne, gry na gitarze, taneczne, teatralne dla młodzieży, szachowe, plastyczne, aerobik, jogę. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie. Na poszczególne zajęcia należy dokonać zapisów: Dom Kultury w Sycowie tel. 62 785 51 53.

Nowy rok kulturalny 2020/2021 Nowy rok kulturalny 2020/2021
Od października startuje nowa oferta kulturalna dla mieszkańców MiG Syców. Cieszymy się, że możemy zaproponować zajęcia dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W nadchodzącym roku kulturalnym mamy do zaoferowania chętnym takie zajęcia jak: wokalne, gry na gitarze, taneczne, teatralne dla młodzieży, szachowe, plastyczne, aerobik, jogę. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie. Na poszczególne zajęcia należy dokonać zapisów: Dom Kultury tel. 62 785 51 53.
Wróć do listy aktualności

Ostatnio w radio

Dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem), bez zmian ustawień w zakresie prywatności, oznacza:

  • wyrażenie zgody na przetwarzanie podanych przez Panią/Pana danych osobowych przez Dyrektor Centrum Kultury, ul. Kościelna 16, 56-500 Syców, operatora sklepu www.cksycow.pl, w zakresie i na warunkach opisanych w dostępnej tu: RODO
  • wyrażenie zgody na korzystanie przez nas z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pełna informacja w tym zakresie jest dostępna w zakładce: Polityka prywatności

Podanie informacji jest dobrowolne, a każda z wyżej wymienionych zgód może być odwołana w każdym czasie.