Centrum Kultury w Sycowie

Monodram ,,Goła Baba'' Joanny Szczepkowskiej

Zapraszamy do Centrum Kultury w Sycowie 3 czerwca na godzinę 19:00 na niezwykły monodram "Goła Baba" Joanny Szczepkowskiej! Wydarzenie odbędzie się w sali widowiskowej Centrum Kultury. Monodram, który wciąga od 1997 roku! To nie tylko spektakl, to prawdziwa "monokomedia"! Aktorka gra dwie zupełnie różne kobiety, które rywalizują jako artystki. Jedna to idealistka, druga uosobienie szmiry i bezczelności. Ich konfrontacja z publicznością sprawia, że każde przedstawienie nabiera nowego wymiaru. Spektakl trwa 80 minut i obiecuje niezapomniane doznania! Odpowiada czy to, z czego się śmiejemy, nie jest też ludzkim dramatem? Idealny pomysł na wspólne spędzenie czasu z mamą z okazji Dnia Matki! Bilety dostępne online i stacjonarnie: https://www.panbilet.pl/.../Syc%C3%B3w/2642/Go%C5%82a+Baba/ Pokój nr 6 w Centrum Kultury w Sycowie Cena biletu: 55 zł Nie przegap tej wyjątkowej okazji na niezwykłe doświadczenie teatralne!  

Monodram ,,Goła Baba'' Joanny Szczepkowskiej

Zapraszamy do Centrum Kultury w Sycowie 3 czerwca na godzinę 19:00 na niezwykły monodram "Goła Baba" Joanny Szczepkowskiej! Wydarzenie odbędzie się w sali widowiskowej Centrum Kultury.

Monodram, który wciąga od 1997 roku! To nie tylko spektakl, to prawdziwa "monokomedia"! Aktorka gra dwie zupełnie różne kobiety, które rywalizują jako artystki. Jedna to idealistka, druga uosobienie szmiry i bezczelności. Ich konfrontacja z publicznością sprawia, że każde przedstawienie nabiera nowego wymiaru.

Spektakl trwa 80 minut i obiecuje niezapomniane doznania! Odpowiada czy to, z czego się śmiejemy, nie jest też ludzkim dramatem?

Idealny pomysł na wspólne spędzenie czasu z mamą z okazji Dnia Matki!

Bilety dostępne online i stacjonarnie:

https://www.panbilet.pl/.../Syc%C3%B3w/2642/Go%C5%82a+Baba/

Pokój nr 6 w Centrum Kultury w Sycowie

Cena biletu: 55 zł

Nie przegap tej wyjątkowej okazji na niezwykłe doświadczenie teatralne!

 

Wróć do listy aktualności

Ostatnio w radio

Dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem), bez zmian ustawień w zakresie prywatności, oznacza:

  • wyrażenie zgody na przetwarzanie podanych przez Panią/Pana danych osobowych przez Dyrektor Centrum Kultury, ul. Kościelna 16, 56-500 Syców, operatora sklepu www.cksycow.pl, w zakresie i na warunkach opisanych w dostępnej tu: RODO
  • wyrażenie zgody na korzystanie przez nas z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pełna informacja w tym zakresie jest dostępna w zakładce: Polityka prywatności

Podanie informacji jest dobrowolne, a każda z wyżej wymienionych zgód może być odwołana w każdym czasie.