Centrum Kultury w Sycowie

Mikołajki 2021

Mikołajki 2021 Mikołaj zawita do Sycowa 5 grudnia (niedziela). Zapraszamy wszystkich mieszkańców Miasta i Gminy do udziału w Mikołajkach 2021, które odbędą się na terenie przy Domu Kultury ul. Kościelna 16.

Mikołajki 2021

Mikołajki 2021

Mikołaj zawita do Sycowa 5 grudnia (niedziela). Zapraszamy wszystkich mieszkańców Miasta i Gminy do udziału w Mikołajkach 2021, które odbędą się na terenie przy Domu Kultury ul. Kościelna 16.

W tym roku wydarzenie to będzie podejmować działania profilaktyczne. Projekt jest współfinansowany ze środków Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na rok 2021. Godz. 12:00- otwarcie kramów z rękodziełem, godz. 15:00- spotkanie i animacje z Mikołajem i Śnieżynką. Chętni wystawcy i rękodzielnicy mogą zgłaszać chęć uczestnictwa. Karta zgłoszenia i regulamin. Kliknij w link poniżej:

https://drive.google.com/file/d/10B0bvWAdcwiumltrs3uqURDM7VGFvOio/view?usp=sharing

https://drive.google.com/file/d/1Ajv_nEu8U5EnBndkJC_XWkJ6IU8GPOLF/view?usp=sharing

 

 

Wróć do listy aktualności

Ostatnio w radio

Dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem), bez zmian ustawień w zakresie prywatności, oznacza:

  • wyrażenie zgody na przetwarzanie podanych przez Panią/Pana danych osobowych przez Dyrektor Centrum Kultury, ul. Kościelna 16, 56-500 Syców, operatora sklepu www.cksycow.pl, w zakresie i na warunkach opisanych w dostępnej tu: RODO
  • wyrażenie zgody na korzystanie przez nas z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pełna informacja w tym zakresie jest dostępna w zakładce: Polityka prywatności

Podanie informacji jest dobrowolne, a każda z wyżej wymienionych zgód może być odwołana w każdym czasie.