Centrum Kultury w Sycowie

Masaż w dźwięku gongu

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z masażem w dźwiękach gongu, dzwonków Koshi, misy tybetańskiej, kija deszczowego oraz Tang Druma: 12.10.2020r. (poniedziałek) godz. 17:30-19:00, Centrum Kultury- sala lustrzana. Koszt: 25 zł.

Masaż w dźwięku gongu Dźwiękowa terapia pomaga ludziom zrelaksować ciało, wyciszyć umysł, ukoić duszę. Im głębszy relaks, tym lepsze samopoczucie, co pomaga dostrzegać i doświadczać pozytywnych aspektów życia. Fale dźwiękowe gongu i pozostałych instrumentów przenikają do naszego ciała, umysłu i duszy. Masują je doprowadzając tym do rozluźnienia i regeneracji. Działanie to jest intensywniejsze i bardziej odczuwalne niż to podczas nocnego odpoczynku. Każdy człowiek doświadcza w indywidualny sposób. Relaks dla ciała, umysłu i duszy.
Serdecznie zapraszam:
Bożena Smoch
tel. 691 435 328
email: boszka_66@o2.pl
Ze względu na ograniczoną ilość uczestników bardzo proszę o wcześniejsze zapisy telefoniczne lub przez wiadomość prywatną.
Wróć do listy aktualności

Ostatnio w radio

Dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem), bez zmian ustawień w zakresie prywatności, oznacza:

  • wyrażenie zgody na przetwarzanie podanych przez Panią/Pana danych osobowych przez Dyrektor Centrum Kultury, ul. Kościelna 16, 56-500 Syców, operatora sklepu www.cksycow.pl, w zakresie i na warunkach opisanych w dostępnej tu: RODO
  • wyrażenie zgody na korzystanie przez nas z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pełna informacja w tym zakresie jest dostępna w zakładce: Polityka prywatności

Podanie informacji jest dobrowolne, a każda z wyżej wymienionych zgód może być odwołana w każdym czasie.