Centrum Kultury w Sycowie

Masaż w Dźwięku Gongu

Serdecznie zapraszamy:  Masaż w Dźwięku Gongu,  2.03.2020r. (poniedziałek)  godz.  17.30 - 19.0 do Centrum Kultury w Sycowie ;sala lustrzana. Macie okazję na kolejne relaksacyjne spotkanie z Masażem w dźwięku Gongu, dzwonków Kos hi, Shanti, kija deszczowego wraz z ćwiczeniami oddechowymi i śpiewem mantr.

Masaż w Dźwięku Gongu
" Proszę odpręż się i zrelaksuj się "
to jedno z pozytywnych działań dźwięku i oddechu.
Ciało, umysł, serce i dusza lubią kiedy skupiasz na nich swoją uwagę i pozwalasz im na chwilę odetchnąć, odprężyć się i zrelaksować.
Kojący wpływ oddechu i dźwięku pozwala poczuć się dobrze ze sobą w sobie.
Ten czas jest dla Ciebie -nie zawsze w domu czy w pracy pamiętamy o kojącym i uzdrawiającym wpływie odprężenia.
Dźwięk i jego uzdrawiające właściwości relaksacyjne, pozwalają nam uwolnić napięcia powstałe na skutek stresu. Co sprawia, że odczuwamy więcej lekkości, radości, spokoju. Odczuwanie jest indywidualne, różne.
Twe fizyczne rozluźnienie wpływa kojąco na psychiczne rozluźnienie.
Oddychając i słuchając dźwięku pozwalajmy sobie na odprężenie, rozluźnienie i zrównoważenie.
 
Serdecznie zapraszam
Bożena Smoch
tel.  691 435 328
koszt. 25 zł
Wróć do listy aktualności

Ostatnio w radio

Dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem), bez zmian ustawień w zakresie prywatności, oznacza:

  • wyrażenie zgody na przetwarzanie podanych przez Panią/Pana danych osobowych przez Dyrektor Centrum Kultury, ul. Kościelna 16, 56-500 Syców, operatora sklepu www.cksycow.pl, w zakresie i na warunkach opisanych w dostępnej tu: RODO
  • wyrażenie zgody na korzystanie przez nas z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pełna informacja w tym zakresie jest dostępna w zakładce: Polityka prywatności

Podanie informacji jest dobrowolne, a każda z wyżej wymienionych zgód może być odwołana w każdym czasie.