Centrum Kultury w Sycowie

LOKALNI ARTYŚCI DLA JACKA CYGANA – Piosenki Pana Jacka- Ruszymy jak muzyczna rzeka w świat pełen barw…

Centrum Kultury w Sycowie ogłasza konkurs ,,LOKALNI ARTYŚCI DLA JACKA CYGANA - Piosenki Pana Jacka- Ruszymy jak muzyczna rzeka, w świat pełen barw…’’ w hołdzie dla twórczości Jacka Cygana. Jacek Cygan jest autorem tekstów piosenek, poetą , prozaikiem, autorem musicalowym, scenarzystą. Jest osobowością telewizyjną, autorem wielu znanych przebojów muzycznych. Konkurs skierowany jest dla każdego: solistów, duetów i amatorskich zespołów wokalnych i wokalno-instrumentalnych, chórów, bez względu na wiek uczestników. Laureaci konkursu będą mieli możliwość występu na tegorocznych Dniach Sycowa z wybraną przez siebie piosenką Jacka Cygana w specjalnym koncercie poświęconemu jego twórczości. Chcesz zaprezentować swój talent wokalny w repertuarze legendy polskiej sceny muzycznej Czekamy na Twoje zgłoszenie.  

LOKALNI ARTYŚCI DLA JACKA CYGANA – Piosenki Pana Jacka- Ruszymy jak muzyczna rzeka w świat pełen barw…

Centrum Kultury w Sycowie ogłasza konkurs ,,LOKALNI ARTYŚCI DLA JACKA CYGANA - Piosenki Pana Jacka- Ruszymy jak muzyczna rzeka, w świat pełen barw…’’ w hołdzie dla twórczości Jacka Cygana.

Jacek Cygan jest autorem tekstów piosenek, poetą , prozaikiem, autorem musicalowym, scenarzystą. Jest osobowością telewizyjną, autorem wielu znanych przebojów muzycznych.

Konkurs skierowany jest dla każdego: solistów, duetów i amatorskich zespołów wokalnych i wokalno-instrumentalnych, chórów, bez względu na wiek uczestników.

Laureaci konkursu będą mieli możliwość występu na tegorocznych Dniach Sycowa z wybraną przez siebie piosenką Jacka Cygana w specjalnym koncercie poświęconemu jego twórczości.

Chcesz zaprezentować swój talent wokalny w repertuarze legendy polskiej sceny muzycznej Czekamy na Twoje zgłoszenie.

Regulamin i karta zgłoszenia:

 https://drive.google.com/file/d/1qLTbjbU8hcxreDisZe7_JvtSjr3lodBr/view?fbclid=IwAR12rFW8xeSo556PNdbrZimfWk_OngrcpS6aZ9HcTO-urXQoKVFHyQ0VDsg

Wróć do listy aktualności

Ostatnio w radio

Dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem), bez zmian ustawień w zakresie prywatności, oznacza:

  • wyrażenie zgody na przetwarzanie podanych przez Panią/Pana danych osobowych przez Dyrektor Centrum Kultury, ul. Kościelna 16, 56-500 Syców, operatora sklepu www.cksycow.pl, w zakresie i na warunkach opisanych w dostępnej tu: RODO
  • wyrażenie zgody na korzystanie przez nas z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pełna informacja w tym zakresie jest dostępna w zakładce: Polityka prywatności

Podanie informacji jest dobrowolne, a każda z wyżej wymienionych zgód może być odwołana w każdym czasie.