Centrum Kultury w Sycowie

Konkurs plastyczny ,,Powrócisz tu

Konkurs plastyczny "Powrócisz tu" Hej, młodzi artyści! Centrum Kultury w Sycowie serdecznie zaprasza Was do wzięcia udziału w naszym konkursie plastycznym! Tematem konkursu jest budowanie tożsamości narodowej i przywiązania do własnego kraju. Inspiracją do stworzenia pracy będzie piosenka Ireny Santor "Powrócisz tu". Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży Miasta i Gminy Syców ( 5 kategorii wiekowych ). Termin dostarczenia prac: 06 października 2023r. Gdzie dostarczyć prace? Do Biblioteki Publicznej w Sycowie, ul. Kościelna 3A, 56-500 Syców. Konkurs jest współfinansowany w ramach zadania publicznego: "Organizacja Obchodów Jubileuszu XX-lecie Ogólnopolskiego Koncertu na rzecz Pomocy Rodakom na Wschodzie" (organ administracji publicznej: Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, rodzaj zadania publicznego: pomoc Polonii i Polakom za graniczą) oraz przez Radę Miejską w Sycowie. Regulamin konkursu: https://drive.google.com/.../1fQlEOnSRE3ZcvGdwi8a.../view.. . KARTA ZGŁOSZEŃ: https://drive.google.com/file/d/1tUgxvcrQ25zqgd47W85iLjJ9EpQnE43H/view?usp=sharin g "Powrócisz tu" (1966) LINK DO PIOSENKI: https://youtu.be/EFDr2FrJa9s?si=BY6alqW0e92v96td Autor tekstu: Janusz Kondratowicz Kompozytor: Piotr Figiel Nagrody i wyróżnienia czekają na Waszych twórczych duchów! Przyłączcie się i podzielcie się swoją sztuką!    

Konkurs plastyczny ,,Powrócisz tu

Konkurs plastyczny "Powrócisz tu"

Hej, młodzi artyści! Centrum Kultury w Sycowie serdecznie zaprasza Was do wzięcia udziału w naszym konkursie plastycznym! Tematem konkursu jest budowanie tożsamości narodowej i przywiązania do własnego kraju. Inspiracją do stworzenia pracy będzie piosenka Ireny Santor "Powrócisz tu". Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży Miasta i Gminy Syców ( 5 kategorii wiekowych ). Termin dostarczenia prac: 06 października 2023r. Gdzie dostarczyć prace? Do Biblioteki Publicznej w Sycowie, ul. Kościelna 3A, 56-500 Syców.

Konkurs jest współfinansowany w ramach zadania publicznego: "Organizacja Obchodów Jubileuszu XX-lecie Ogólnopolskiego Koncertu na rzecz Pomocy Rodakom na Wschodzie"

(organ administracji publicznej: Kancelaria Prezesa Rady Ministrów, rodzaj zadania publicznego: pomoc Polonii i Polakom za graniczą) oraz przez Radę Miejską w Sycowie.

Regulamin konkursu: https://drive.google.com/.../1fQlEOnSRE3ZcvGdwi8a.../view...

KARTA ZGŁOSZEŃ: https://drive.google.com/file/d/1tUgxvcrQ25zqgd47W85iLjJ9EpQnE43H/view?usp=sharing

"Powrócisz tu" (1966)
Autor tekstu: Janusz Kondratowicz
Kompozytor: Piotr FigielNagrody i wyróżnienia czekają na Waszych twórczych duchów! Przyłączcie się i podzielcie się swoją sztuką!

 

Wróć do listy aktualności

Ostatnio w radio

Dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem), bez zmian ustawień w zakresie prywatności, oznacza:

  • wyrażenie zgody na przetwarzanie podanych przez Panią/Pana danych osobowych przez Dyrektor Centrum Kultury, ul. Kościelna 16, 56-500 Syców, operatora sklepu www.cksycow.pl, w zakresie i na warunkach opisanych w dostępnej tu: RODO
  • wyrażenie zgody na korzystanie przez nas z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pełna informacja w tym zakresie jest dostępna w zakładce: Polityka prywatności

Podanie informacji jest dobrowolne, a każda z wyżej wymienionych zgód może być odwołana w każdym czasie.