Centrum Kultury w Sycowie

KONCERT Z OKAZJI JUBILEUSZU 10-LECIA SYCOWSKIEGO MUSICALU 2 LINIA METRA

10 lat temu odbyła się premiera sycowskiego musicalu "2 Linia Metra", na motywach "Metro" Józefowicza i Stokłosy. Łącznie przy projekcie pracowały 63 osoby z terenu Miasta i Gminy Syców (i nie tylko). Spektakl został wystawiony aż 7 razy !! Po 10 latach chcemy zaprosić Państwa na Koncerty z okazji jubileuszy 10-lecia sycowskiego musicalu "2 linia Metra". Zaśpiewamy dla Państwa najpiękniejsze piosenki, takie jak: "Chcę być Kopciuszkiem", "Wieża Babel", czy "Uciekali". 20.10.2023 godz. 19:30, sala widowiskowa Centrum Kultury w Sycowie; 21.10.2023 godz. 18:00, sala widowiskowa Centrum Kultury w Sycowie. WYDARZENIE: https://fb.me/e/7v3w5WPW8 BILETY: https://www.kupbilecik.pl/szukaj/?q=Koncert+piosenek+z+musicalu+%222.+Linia+Metra%22&qw= Serdecznie zapraszamy !!  

KONCERT  Z OKAZJI JUBILEUSZU 10-LECIA SYCOWSKIEGO MUSICALU 2 LINIA METRA

10 lat temu odbyła się premiera sycowskiego musicalu "2 Linia Metra", na motywach "Metro" Józefowicza i Stokłosy. Łącznie przy projekcie pracowały 63 osoby z terenu Miasta i Gminy Syców (i nie tylko). Spektakl został wystawiony aż 7 razy !!

Po 10 latach chcemy zaprosić Państwa na Koncerty z okazji jubileuszy 10-lecia sycowskiego musicalu "2 linia Metra". Zaśpiewamy dla Państwa najpiękniejsze piosenki, takie jak: "Chcę być Kopciuszkiem", "Wieża Babel", czy "Uciekali".

20.10.2023 godz. 19:30, sala widowiskowa Centrum Kultury w Sycowie;

21.10.2023 godz. 18:00, sala widowiskowa Centrum Kultury w Sycowie.

WYDARZENIE:

https://fb.me/e/7v3w5WPW8

BILETY:
https://www.kupbilecik.pl/szukaj/?q=Koncert+piosenek+z+musicalu+%222.+Linia+Metra%22&qw=

Serdecznie zapraszamy !!

 

Wróć do listy aktualności

Ostatnio w radio

Dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem), bez zmian ustawień w zakresie prywatności, oznacza:

  • wyrażenie zgody na przetwarzanie podanych przez Panią/Pana danych osobowych przez Dyrektor Centrum Kultury, ul. Kościelna 16, 56-500 Syców, operatora sklepu www.cksycow.pl, w zakresie i na warunkach opisanych w dostępnej tu: RODO
  • wyrażenie zgody na korzystanie przez nas z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pełna informacja w tym zakresie jest dostępna w zakładce: Polityka prywatności

Podanie informacji jest dobrowolne, a każda z wyżej wymienionych zgód może być odwołana w każdym czasie.