Centrum Kultury w Sycowie

Koncert kolęd

Serdecznie zapraszamy na Koncert kolęd w wykonaniu zespołów i wokalistów z Centrum Kultury w Sycowie, który odbędzie się 14.01.2022r. o godz. 18:00, w sali widowiskowej Domu Kultury. Wstęp wolny! Ilość miejsc ograniczona. Rezerwacje: tel. 62 785 51 53.

Koncert kolęd Serdecznie zapraszamy na Koncert kolęd w wykonaniu zespołów i wokalistów z Centrum Kultury w Sycowie, który odbędzie się 14.01.2022r. o godz. 18:00, w sali widowiskowej Domu Kultury. Wstęp wolny! Ilość miejsc ograniczona. Rezerwacje: tel. 62 785 51 53.
Wróć do listy aktualności

Ostatnio w radio

Dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem), bez zmian ustawień w zakresie prywatności, oznacza:

  • wyrażenie zgody na przetwarzanie podanych przez Panią/Pana danych osobowych przez Dyrektor Centrum Kultury, ul. Kościelna 16, 56-500 Syców, operatora sklepu www.cksycow.pl, w zakresie i na warunkach opisanych w dostępnej tu: RODO
  • wyrażenie zgody na korzystanie przez nas z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pełna informacja w tym zakresie jest dostępna w zakładce: Polityka prywatności

Podanie informacji jest dobrowolne, a każda z wyżej wymienionych zgód może być odwołana w każdym czasie.