Centrum Kultury w Sycowie

Kolęda niesie DOBRO

21 grudnia spotkaliśmy się w Domu Kultury w Sycowie, aby w wyjątkowy sposób, w wyjątkowym czasie i w wyjątkowym towarzystwie kolędować na rzecz Łukasz Łaciny. Każdy z nas miał niepowtarzalną okazję zrobić dobry uczynek i dołożyć swoją cegiełkę, by wesprzeć rehabilitację i leczenie Łukasza. Podczas tego wielopokoleniowego kolędowania przygotowano niezwykle bogaty program, a tylu zdolnych sycowian i sycowianek na scenie podczas jednego koncertu nie widzieliśmy dawno. 

Kolęda niesie DOBRO
Podczas wydarzenia w holu Domu Kultury można było zrobić ostatnie przedświąteczne zakupy: Ewa Pawlak przekazała przepiękne ręcznie zdobione bombki, dzieci z Niepublicznego Przedszkola Sióstr Urszulanek oraz Publicznego Przedszkola nr 3 w Sycowie przygotowały wraz z nauczycielami kartki świąteczne. Nauczycielki z PP3 przygotowały stroiki świąteczne, a rodzice upiekli ciasta. Kolejny partner, czyli Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Kościuszki w Sycowie wsparł nas ogromną ilością ciastek, pierników przygotowanych przez rodziców i samych licealistów.Wszystkie zamieszczone zdjęcia autorstwa red. Zbigniewa Nowaka portal: www.olesnica24.com (dziękujemy!!!)
Komitet Społeczny dziękuje Rodzinie Łukasza za aprobatę inicjatywy.
Niskie ukłony kierujemy do Siostry Dyrektor Niepublicznego Przedszkola Sióstr Urszulanek im. Aniołów Stróżów Katarzyny Basińskiej, Dyrektor Publicznego Przedszkola nr 2 Misia Uszatka Jolanty Rzemyk, Dyrektor Publicznego Przedszkola nr 3 im. Małego Księcia Lidii Szpytmy, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marii Konopnickiej Edyty Ptak, Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki Roberta Dziergwy. Szczególne podziękowania dla Ewy Pawlak, Jolanty Dolaty oraz wolontariuszy z sycowskiego liceum. Dziękujemy placówkom za użyczenie dekoracji i za każdy drobny gest.


Dziękujemy Małym Artystom z placówek oświatowych i artystycznych ich nauczycielom oraz rodzicom, grupie Wademekum na czele z Kazimierzem Cichoniem, wokalistom grupy wokalnej ASSOL. Za otwarte serca oraz przekazane pieniądze na leczenie Łukasza dziękujemy przybyłej publiczności.
Dyrektor Centrum Kultury w Sycowie Paulina Syposz-Ciemny składa serdeczne podziękowania dla Dominiki i całej grupy, którą zebrała na potrzeby tego wydarzenia oraz dla duetu wokalnego z Wrocławia. Dyrekcja dziękuje za: „pięknej urody serca i chęć niesienia pomocy drugiemu człowiekowi. To wartości, które należy promować, mówić o nich głośno … dajecie dobry przykład, dzielicie się swoją dobrocią serca”. Takie działania budują lepszą przyszłość, dzięki temu można zobaczyć, jak to dobro się mnoży i zatacza coraz szersze kręgi. W ramach podziękowań koordynatorka Dominika Dembna otrzymała od dyrektor CK oraz Jolanty Dolaty anioła, który w symboliczny sposób ma wspominać to piękne wydarzenie.
Łukaszowi Łacinie wszyscy organizatorzy oraz obecni podczas wydarzenia życzą szybkiego powrotu do zdrowia oraz wierzą, że zebrane pieniądze (4232,98 zł) dodatkowo przyspieszą ten proces. Łukaszu, zdrowiej!!!
Łukasz jest podopiecznym Fundacji Sedeka, dlatego można go wspierać również poprzez oddawanie 1% podatku. By to zrobić, w formularzu PIT należy wpisać numer KRS 0000338389, jako cel szczegółowy podając: 11675 - Łukasz Łacina.Wróć do listy aktualności

Ostatnio w radio

Dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem), bez zmian ustawień w zakresie prywatności, oznacza:

  • wyrażenie zgody na przetwarzanie podanych przez Panią/Pana danych osobowych przez Dyrektor Centrum Kultury, ul. Kościelna 16, 56-500 Syców, operatora sklepu www.cksycow.pl, w zakresie i na warunkach opisanych w dostępnej tu: RODO
  • wyrażenie zgody na korzystanie przez nas z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pełna informacja w tym zakresie jest dostępna w zakładce: Polityka prywatności

Podanie informacji jest dobrowolne, a każda z wyżej wymienionych zgód może być odwołana w każdym czasie.