Centrum Kultury w Sycowie

Kino Plenerowe w Sycowie

Kino Plenerowe w Sycowie! Data: 26 sierpnia Godzina: 20:00 Miejsce: Park Miejski w Sycowie Wstęp wolny! Wybór filmu padł na "Wieloryba" - oskarowy dramat w reżyserii Darrena Aronofsky'ego, 2022. Zapraszamy Was na podróż pełną emocji, refleksji i wspaniałych aktorskich kreacji! Przyjdźcie, by wspólnie cieszyć się magią kina pod gwiazdami. Zabierzcie swoje kocyki, ulubione przekąski i przybywajcie tłumnie! Do zobaczenia pod gwiazdami!

Kino Plenerowe w Sycowie

Kino Plenerowe w Sycowie!

Data: 26 sierpnia

Godzina: 20:00

Miejsce: Park Miejski w Sycowie

Wstęp wolny!

Wybór filmu padł na "Wieloryba" - oskarowy dramat w reżyserii Darrena Aronofsky'ego, 2022.

Zapraszamy Was na podróż pełną emocji, refleksji i wspaniałych aktorskich kreacji! Przyjdźcie, by wspólnie cieszyć się magią kina pod gwiazdami.

Zabierzcie swoje kocyki, ulubione przekąski i przybywajcie tłumnie!

Do zobaczenia pod gwiazdami!

Wróć do listy aktualności

Ostatnio w radio

Dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem), bez zmian ustawień w zakresie prywatności, oznacza:

  • wyrażenie zgody na przetwarzanie podanych przez Panią/Pana danych osobowych przez Dyrektor Centrum Kultury, ul. Kościelna 16, 56-500 Syców, operatora sklepu www.cksycow.pl, w zakresie i na warunkach opisanych w dostępnej tu: RODO
  • wyrażenie zgody na korzystanie przez nas z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pełna informacja w tym zakresie jest dostępna w zakładce: Polityka prywatności

Podanie informacji jest dobrowolne, a każda z wyżej wymienionych zgód może być odwołana w każdym czasie.