Centrum Kultury w Sycowie

Kabaret K2

ZAPRASZAMY NA KABARET K2 - "Jedziemy po Was"! Witajcie wszyscy wesołkowie! Już niedługo czeka nas wyjątkowa przejażdżka z Kabaretem K2! Czy jesteście gotowi na dawkę śmiechu, ostrej satyry i nieprzewidywalnych momentów? Tym razem to oni sami śmieją się z siebie, czyli z nas wszystkich - z Was i z siebie! Przygotujcie się na improwizację, kontakt z publicznością i ogromną dawkę śmiechu! Kabaret K2 istnieje od 2012 roku i tworzą go niezastąpieni Bartosz Klauziński, Tomasz Łupak oraz Dominika Najdek - czyli Domi, Łupi i Barciś! Ich celem jest nie tylko rozbawienie, ale także poruszenie tematów ważnych i aktualnych! Nie boją się improwizacji. W nowym składzie, z nowymi skeczami i pełnymi baterii energii, wyruszają w trasę "Jedziemy dalej!" Czekają nas śmieszne postaci, zaskakujące puenty i niezliczone momenty improwizacji - to będzie absolutnie niezapomniane przeżycie! Wydarzenie: Syców • Kabaret K2 - Jedziemy po Was (2023) 07 października 15:30 Sala widowiskowa, Centrum Kultury w Sycowie Bilet wstępu 80 złotych. Aby zarezerwować swoje miejsce na ten niepowtarzalny występ, wystarczy odwiedzić stronę https://kabaretowebilety.pl/kabaret-k2.../kup-bilet/3341 Zatem zapięcie pasów, bo czeka Was ekscytująca jazda na kabaretowych rollercoasterach! K2 już gotowe i wyczekuje Waszego przybycia! #KabaretK2 #JedziemyDalej #ŚmiechGwarantowany #ZabawaNaNajwyższychObrotach  

Kabaret K2

ZAPRASZAMY NA KABARET K2 - "Jedziemy po Was"!

Witajcie wszyscy wesołkowie! Już niedługo czeka nas wyjątkowa przejażdżka z Kabaretem K2! Czy jesteście gotowi na dawkę śmiechu, ostrej satyry i nieprzewidywalnych momentów?

Tym razem to oni sami śmieją się z siebie, czyli z nas wszystkich - z Was i z siebie! Przygotujcie się na improwizację, kontakt z publicznością i ogromną dawkę śmiechu!

Kabaret K2 istnieje od 2012 roku i tworzą go niezastąpieni Bartosz Klauziński, Tomasz Łupak oraz Dominika Najdek - czyli Domi, Łupi i Barciś!

Ich celem jest nie tylko rozbawienie, ale także poruszenie tematów ważnych i aktualnych! Nie boją się improwizacji.

W nowym składzie, z nowymi skeczami i pełnymi baterii energii, wyruszają w trasę "Jedziemy dalej!" Czekają nas śmieszne postaci, zaskakujące puenty i niezliczone momenty improwizacji - to będzie absolutnie niezapomniane przeżycie!

Wydarzenie:

Syców • Kabaret K2 - Jedziemy po Was (2023)

07 października 15:30 Sala widowiskowa, Centrum Kultury w Sycowie

Bilet wstępu 80 złotych. Aby zarezerwować swoje miejsce na ten niepowtarzalny występ, wystarczy odwiedzić stronę https://kabaretowebilety.pl/kabaret-k2.../kup-bilet/3341

Zatem zapięcie pasów, bo czeka Was ekscytująca jazda na kabaretowych rollercoasterach! K2 już gotowe i wyczekuje Waszego przybycia!

#KabaretK2 #JedziemyDalej #ŚmiechGwarantowany #ZabawaNaNajwyższychObrotach

 

Wróć do listy aktualności

Ostatnio w radio

Dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem), bez zmian ustawień w zakresie prywatności, oznacza:

  • wyrażenie zgody na przetwarzanie podanych przez Panią/Pana danych osobowych przez Dyrektor Centrum Kultury, ul. Kościelna 16, 56-500 Syców, operatora sklepu www.cksycow.pl, w zakresie i na warunkach opisanych w dostępnej tu: RODO
  • wyrażenie zgody na korzystanie przez nas z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pełna informacja w tym zakresie jest dostępna w zakładce: Polityka prywatności

Podanie informacji jest dobrowolne, a każda z wyżej wymienionych zgód może być odwołana w każdym czasie.