Centrum Kultury w Sycowie

Janusz Cedro w Sycowie

Zapraszamy serdecznie koncert karnawałowy do sali widowiskowej Domu Kultury, gdzie 18.01.2020 roku Janusz Cedro zagra i zaśpiewa " KARNAWAŁOWO" koncert pt. "Najpiękniejsze piosenki świata, czyli przeboje polskiej muzyki rozrywkowej lat 60-tych i 70-tych".

Janusz Cedro w Sycowie

Burmistrz Miasta i Gminy Syców Dariusz Maniak oraz Centrum Kultury w Sycowie zapraszają 18.01.2020 roku do Domu Kultury na "KONCERT KARNAWAŁOWY" . Tego dnia o godz.18.00 w Sali Widowiskowej Domu Kultury wystąpi JANUSZ CEDRO. W programie "Najpiękniejsze piosenki świata, czyli przeboje polskiej muzyki rozrywkowej lat 60-tych i 70-tych".

Trwa "KARNAWAŁ 2020 ", który zwyczajowo celebrujemy tańcząc, ale przecież można też Karnawał celebrować śpiewając, do czego Janusz Cedro serdecznie namawia.

Na koncert Janusza Cedro składają się piosenki m.in., takich wykonawców jak: Czerwone Gitary, Andrzej i Eliza , Niebiesko Czarni, Karin Stanek, Piotr Szczepanik, Skaldowie, Czesław Niemen, Tadeusz Woźniak, Urszula Sipińska, Dwa plus Jeden i innych. A koncert zawsze zamienia się we wspólne śpiewanie z publicznością, bo "...piosenki z tamtych lat są ponadczasowe, każdy je zna,nlubi słuchać i śpiewać..."

Dla Janusza Cedro rok 2019 obfitował w liczne bardzo dobrze przyjęte koncerty zarówno we Wrocławiu jak i na Dolnym Śląsku . Rok 2020 rozpoczyna od koncertu w Sali Widowiskowej w Domu Kultury w Sycowie, w planach kolejne koncerty z tym recitalem. Artysta nie zwalnia tempa i równolegle przygotowuje wspólnie ze znanym wrocławskim jazzmanem - puzonistą Janem Młynarczykiem drugi recital pt. "Pieśni Gospel - Korzenie Jazzu". Premiera w lutym 2020.

Więcej informacji o koncercie w Sycowie na Facebooku na Oficjalnym Profilu Centrum Kultury.

Wróć do listy aktualności

Ostatnio w radio

Dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem), bez zmian ustawień w zakresie prywatności, oznacza:

  • wyrażenie zgody na przetwarzanie podanych przez Panią/Pana danych osobowych przez Dyrektor Centrum Kultury, ul. Kościelna 16, 56-500 Syców, operatora sklepu www.cksycow.pl, w zakresie i na warunkach opisanych w dostępnej tu: RODO
  • wyrażenie zgody na korzystanie przez nas z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pełna informacja w tym zakresie jest dostępna w zakładce: Polityka prywatności

Podanie informacji jest dobrowolne, a każda z wyżej wymienionych zgód może być odwołana w każdym czasie.