Centrum Kultury w Sycowie

Hity niby Elity w Sycowie

Już w sobotę 14 marca 2020 o godz. 17:00 kolejna edycja show Hity Niby Elity! Zaśpiewają dla Was burmistrzowie, wójtowie, dyrektorowie i nie tylko! Serdecznie zapraszamy! Wydarzenie jest bezpłatne.

Hity niby Elity w Sycowie Nasi goście, oprócz wcielenia się w odpowiednią rolę, będą śpiewali piosenkę (Hit) ale ze zmienionym tekstem pasującym do tematu imprezy :)

Dom Kultury w Sycowie,
ul. Kościelna 16
56-500 Syców

14.03.2020r., godz. 17:00
Wróć do listy aktualności

Ostatnio w radio

Dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem), bez zmian ustawień w zakresie prywatności, oznacza:

  • wyrażenie zgody na przetwarzanie podanych przez Panią/Pana danych osobowych przez Dyrektor Centrum Kultury, ul. Kościelna 16, 56-500 Syców, operatora sklepu www.cksycow.pl, w zakresie i na warunkach opisanych w dostępnej tu: RODO
  • wyrażenie zgody na korzystanie przez nas z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pełna informacja w tym zakresie jest dostępna w zakładce: Polityka prywatności

Podanie informacji jest dobrowolne, a każda z wyżej wymienionych zgód może być odwołana w każdym czasie.