Centrum Kultury w Sycowie

Harmonogram projektu YOUTH 4 FILM

Przedstawiamy harmonogram projektu YOUTH 4 FILM. Wszystkie zapisane osoby poinformujemy o terminach spotkań. Dziękujemy za chęć udziału w tym projekcie. Pierwsze zajęcia- warsztaty aktorskie odbędą się 13 września w godz. 17:00-20:00 w sali studio Domu Kultury, ul. Kościelna 16. Zajęcia poprowadzi Diana Krupa. Zapraszamy.

Harmonogram projektu YOUTH 4 FILM Przedstawiamy harmonogram projektu YOUTH 4 FILM. Wszystkie zapisane osoby poinformujemy o terminach spotkań. Dziękujemy za chęć udziału w tym projekcie. Pierwsze zajęcia- warsztaty aktorskie odbędą się 13 września w godz. 17:00-20:00 w sali studio Domu Kultury, ul. Kościelna 16. Zajęcia poprowadzi Diana Krupa. Zapraszamy.
Wróć do listy aktualności

Ostatnio w radio

Dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem), bez zmian ustawień w zakresie prywatności, oznacza:

  • wyrażenie zgody na przetwarzanie podanych przez Panią/Pana danych osobowych przez Dyrektor Centrum Kultury, ul. Kościelna 16, 56-500 Syców, operatora sklepu www.cksycow.pl, w zakresie i na warunkach opisanych w dostępnej tu: RODO
  • wyrażenie zgody na korzystanie przez nas z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pełna informacja w tym zakresie jest dostępna w zakładce: Polityka prywatności

Podanie informacji jest dobrowolne, a każda z wyżej wymienionych zgód może być odwołana w każdym czasie.