Centrum Kultury w Sycowie

GRAŻYNA ŁOBASZEWSKA - NAJWIĘKSZE PRZEBOJE

Jeśli szukasz w muzyce piękna, prawdy czy kunsztu wykonawczego, jeżeli chcesz wysłuchać ciekawych opowieści, to 11 września w Centrum Kultury w Sycowie, znajdziesz się we właściwym miejscu. Poznasz ,,Ludzi z duszą''. O ile nie zabraknie Ci cierpliwości, ,,Czas nauczy Cię pogody'', jakże potrzebnej nam wszystkim, zwłaszcza w popandemicznej atmosferze. Przekonasz się, że i ,,Brzydcy'' potrafią pięknie kochać.

GRAŻYNA  ŁOBASZEWSKA - NAJWIĘKSZE PRZEBOJE Jeśli szukasz w muzyce piękna, prawdy czy kunsztu wykonawczego, jeżeli chcesz wysłuchać ciekawych opowieści, to 11 września w Centrum Kultury w Sycowie, znajdziesz się we właściwym miejscu. Poznasz ,,Ludzi z duszą''. O ile nie zabraknie Ci cierpliwości, ,,Czas nauczy Cię pogody'', jakże potrzebnej nam wszystkim, zwłaszcza w popandemicznej atmosferze. Przekonasz się, że i ,,Brzydcy'' potrafią pięknie kochać.
Artystka od lat zachwyca publiczność nie tylko wykonaniem piosenek napisanych specjalnie dla niej przez najwybitniejszych polskich kompozytorów muzyki rozrywkowej, ale także jej własnymi interpretacjami standardów jazzowych czy gospel. Połączenie jednego z najwybitniejszych głosów i charyzmy z doskonałym repertuarem w często odświeżonych aranżacjach stanowi gwarancję niezapomnianych przeżyć i wzruszeń na najwyższym artystycznym poziomie.
Grażynie towarzyszyć będzie supergrupa ,,Ajagore'' w składzie:
Sławomir Kornas- bas, śpiew
Maciej Kortas- gitary
Michał Szczeblewski- perkusja
Wróć do listy aktualności

Ostatnio w radio

Dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem), bez zmian ustawień w zakresie prywatności, oznacza:

  • wyrażenie zgody na przetwarzanie podanych przez Panią/Pana danych osobowych przez Dyrektor Centrum Kultury, ul. Kościelna 16, 56-500 Syców, operatora sklepu www.cksycow.pl, w zakresie i na warunkach opisanych w dostępnej tu: RODO
  • wyrażenie zgody na korzystanie przez nas z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pełna informacja w tym zakresie jest dostępna w zakładce: Polityka prywatności

Podanie informacji jest dobrowolne, a każda z wyżej wymienionych zgód może być odwołana w każdym czasie.