Centrum Kultury w Sycowie

FOOD TRUCK FESTIWAL w Parku Miejskim w Sycowie

3 oraz 4 sierpnia zapraszamy wszystkich mieszkańców Sycowa i okolic na Syców Food Truck Festiwal, czyli pierwszy Zlot Food Trucków, który odbędzie się w Parku Miejskim.

FOOD TRUCK FESTIWAL w Parku Miejskim w Sycowie Przeróżne Food Trucki z całego kraju zjadą się w tym miejscu, aby serwować wyśmienite potrawy z różnych zakątków świata. Do tego wyśmienite piwo, strefa chillout, dobra muzyka i wiele innych atrakcji.

Musicie być tam razem z nami!

Sobota: 12:00 - 22:00
Niedziela: 12:00 - 22:00

Wstęp bezpłatny.
Wróć do listy aktualności

Ostatnio w radio

Dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem), bez zmian ustawień w zakresie prywatności, oznacza:

  • wyrażenie zgody na przetwarzanie podanych przez Panią/Pana danych osobowych przez Dyrektor Centrum Kultury, ul. Kościelna 16, 56-500 Syców, operatora sklepu www.cksycow.pl, w zakresie i na warunkach opisanych w dostępnej tu: RODO
  • wyrażenie zgody na korzystanie przez nas z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pełna informacja w tym zakresie jest dostępna w zakładce: Polityka prywatności

Podanie informacji jest dobrowolne, a każda z wyżej wymienionych zgód może być odwołana w każdym czasie.