Centrum Kultury w Sycowie

Festyn Charytatywny dla sycowianki Nikoli Dembnej

Serdecznie zapraszamy do udziału w festynie, którego celem będzie zbiórka pieniędzy na leczenie sycowianki Nikoli Dembnej. Spotkanie w parku okaże się również okazją do zabawy i poznania naszych sycowskich lasów, które skrywają w sobie prawdziwe naturalne bogactwo. 

Festyn Charytatywny dla sycowianki Nikoli Dembnej

Kochani, spotykamy się w Parku Miejskim w strefie rekreacyjnej. To własnie tam od godziny 15:00 czeka na was moc atrakcji i wspaniałej zabawy. Wszystko w pięknym celu, którym jest zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitację Nikoli.

Pomożecie??
Wszystkie zebrane środki wspierają rehabilitację Nikoli - to nasz cel!

Zapraszamy serdecznie wszystkich  chętnych do pomocy przy organizacji festynu, liczymy na waszą pomoc i wsparcie materialne wydarzenia.
Wróć do listy aktualności

Ostatnio w radio

Dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem), bez zmian ustawień w zakresie prywatności, oznacza:

  • wyrażenie zgody na przetwarzanie podanych przez Panią/Pana danych osobowych przez Dyrektor Centrum Kultury, ul. Kościelna 16, 56-500 Syców, operatora sklepu www.cksycow.pl, w zakresie i na warunkach opisanych w dostępnej tu: RODO
  • wyrażenie zgody na korzystanie przez nas z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pełna informacja w tym zakresie jest dostępna w zakładce: Polityka prywatności

Podanie informacji jest dobrowolne, a każda z wyżej wymienionych zgód może być odwołana w każdym czasie.