Centrum Kultury w Sycowie

Eksplozja Kolorów w Sycowie

Najbardziej kolorowa impreza w Sycowie nadchodzi!  Widzimy się już 20 lipca 2019, start: 16:00 WSTĘP BEZPŁATNY!!!

Eksplozja Kolorów w Sycowie

Wakacje to czas zabawy, wspólnych spotkań, dobrej muzyki! Dlatego też zapraszamy Was na EKSPLOZJĘ KOLORÓW!!!

Eksplozja Kolorów to popularna zabawa polegająca na wyrzucaniu w górę przez ludzi kolorowego pudru, co tworzy wielką chmurę barw. 
Eksplozja Kolorów w Sycowie odbędzie się 20 lipca w Parku Miejskim. Startujemy o godzinie 16:00.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i wolny dla osób w każdym wieku. Nasza zabawa jest odpowiedzią na potrzeby i oczekiwania młodych ludzi, chcących spędzić czas ze znajomymi w pozytywnej atmosferze bawiąc się przy wspólnej muzyce rozrywkowej oraz integrując się z ludźmi z różnych środowisk, a przede wszystkim budując u siebie i innych postawę radosnego podejścia do życia i optymizmu.

Nie zabraknie:
- małej strefy gastronomicznej (Good Food, lody sorbety, wata cukrowa, popcorn)
- stoiska z gadżetami (warkoczyki, tatuaże i inne)
- dmuchańce i tarmpolina
- konkursów z upominkami

Regulamin wydarzenia

Wróć do listy aktualności

Ostatnio w radio

Dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem), bez zmian ustawień w zakresie prywatności, oznacza:

  • wyrażenie zgody na przetwarzanie podanych przez Panią/Pana danych osobowych przez Dyrektor Centrum Kultury, ul. Kościelna 16, 56-500 Syców, operatora sklepu www.cksycow.pl, w zakresie i na warunkach opisanych w dostępnej tu: RODO
  • wyrażenie zgody na korzystanie przez nas z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pełna informacja w tym zakresie jest dostępna w zakładce: Polityka prywatności

Podanie informacji jest dobrowolne, a każda z wyżej wymienionych zgód może być odwołana w każdym czasie.