Centrum Kultury w Sycowie

Było... wakacyjnie!

Za nami 3 tygodnie półkolonii organizowanych przez Dom Kultury w Sycowie. Łącznie w wakacyjnych spotkaniach uczestniczyło niecałe sześćdziesięcioro dzieci w wieku 5-11 lat.

Było... wakacyjnie!

Centrum Kultury w tym roku oferowało 3 turnusy: I 24 – 28.06., II 1-5.07. i III w terminie 8-12.07. Uczestnikami półkolonii były dzieci z MiG Syców oraz okolicznych gmin. Niespodzianek i dobrej zabawy nie brakowało w każdym tygodniu. Dzieci uczestniczyły w licznych animacjach, zabawach ruchowych. Spotkania półkolonii były okazją do zespołowych gier zręcznościowych, planszówkowych. Oferta wzbogacona była o wycieczki do: Parku Rozrywki w Przygodzicach, Wioski Indiańskiej pod Wrocławiem, Stajni Konik Na Biegunach w Ose. Lokalnie odwiedzaliśmy Park Miejski, Muzeum Regionalne, Plac Zabaw NIVEA przy SP1, Super Kucharza, Bajkoland. Świetnym doświadczeniem dla dzieci były obiady w restauracji GOOD FOOD. Każdego dnia dzieci miło spędzały czas na zabawie, zawiązywały nowe przyjaźnie.


Tytuł: Półkolonie-2019

Wróć do listy aktualności

Ostatnio w radio

Dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem), bez zmian ustawień w zakresie prywatności, oznacza:

  • wyrażenie zgody na przetwarzanie podanych przez Panią/Pana danych osobowych przez Dyrektor Centrum Kultury, ul. Kościelna 16, 56-500 Syców, operatora sklepu www.cksycow.pl, w zakresie i na warunkach opisanych w dostępnej tu: RODO
  • wyrażenie zgody na korzystanie przez nas z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pełna informacja w tym zakresie jest dostępna w zakładce: Polityka prywatności

Podanie informacji jest dobrowolne, a każda z wyżej wymienionych zgód może być odwołana w każdym czasie.