Centrum Kultury w Sycowie

9. Jarmark Regionalny w Sycowie 2018

Burmistrz Miasta i Gminy Syców, Dyrektor Centrum Kultury w Sycowie, stowarzyszenie LGD Dobra Widawa zapraszają na 9. Jarmark Regionalny w Sycowie. Zapowiadają się wyjątkowe atrakcje dla publiczności oraz wystawców, którzy pojawią się na Jarmarku. Wydarzenie rozpoczyna się 9 września od godziny 12:00. Zapraszamy!

9. Jarmark Regionalny w Sycowie 2018 Na jarmark zaprasza dyr. Centrum Kultury w Sycowie p. Paulina Syposz - Ciemny, która zdradza co pojawi się w ramach wydarzenia:
Tytuł: 9. Jarmark Regionalny w SycowieWróć do listy aktualności

Ostatnio w radio

Dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem), bez zmian ustawień w zakresie prywatności, oznacza:

  • wyrażenie zgody na przetwarzanie podanych przez Panią/Pana danych osobowych przez Dyrektor Centrum Kultury, ul. Kościelna 16, 56-500 Syców, operatora sklepu www.cksycow.pl, w zakresie i na warunkach opisanych w dostępnej tu: RODO
  • wyrażenie zgody na korzystanie przez nas z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pełna informacja w tym zakresie jest dostępna w zakładce: Polityka prywatności

Podanie informacji jest dobrowolne, a każda z wyżej wymienionych zgód może być odwołana w każdym czasie.