Centrum Kultury w Sycowie

27. Festiwal Piosenki Religijnej i Refleksyjnej w Sycowie

Lista zakwalifikowanych uczestników do 27. Festiwalu Piosenki Religijnej i Refleksyjnej, Syców 9.04.2022r. Kliknij w poniższy link: https://drive.google.com/file/d/12UzA-ULOeHFnMaEWMpi5gyx8iWdaKVMV/view?usp=sharing Dziękujemy wszystkim za dokonanie zgłoszenia.

27. Festiwal Piosenki Religijnej i Refleksyjnej w Sycowie

Lista zakwalifikowanych uczestników do 27. Festiwalu Piosenki Religijnej i Refleksyjnej, Syców 9.04.2022r. Kliknij w poniższy link:

https://drive.google.com/file/d/12UzA-ULOeHFnMaEWMpi5gyx8iWdaKVMV/view?usp=sharing

Dziękujemy wszystkim za dokonanie zgłoszenia.

Wróć do listy aktualności

Ostatnio w radio

Dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem), bez zmian ustawień w zakresie prywatności, oznacza:

  • wyrażenie zgody na przetwarzanie podanych przez Panią/Pana danych osobowych przez Dyrektor Centrum Kultury, ul. Kościelna 16, 56-500 Syców, operatora sklepu www.cksycow.pl, w zakresie i na warunkach opisanych w dostępnej tu: RODO
  • wyrażenie zgody na korzystanie przez nas z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pełna informacja w tym zakresie jest dostępna w zakładce: Polityka prywatności

Podanie informacji jest dobrowolne, a każda z wyżej wymienionych zgód może być odwołana w każdym czasie.