Centrum Kultury w Sycowie

Spotkanie autroskie z Joanną Jax

Zapraszamy wszystkich miłośników literatury na niezapomniane spotkanie z niekwestionowaną mistrzynią powieści historycznych - Joanną Jax To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się 5 kwietnia o godzinie 17:30 w naszej Bibliotece Publicznej w Sycowie

Spotkanie autroskie z Joanną Jax

Joanna Jax, znana także jako Joanna Jakubczak, to nie tylko utalentowana pisarka, ale również wybitna malarka              i pasjonatka literatury biograficznej. Jej twórczość to podróż przez niezwykłe światy dawnych czasów, gdzie historie bohaterów stają się naszymi własnymi.

Jej debiutancka powieść "Dziedzictwo von Becków", wydana w 2014 roku, otworzyła drzwi do fascynującego świata przeszłości, który od tamtego czasu zachwyca czytelników swoją głębią i emocjonalnym bogactwem. Książki takie jak "Długa droga do domu", "Piętno von Becków" czy "Syn zakonnicy" stały się nieodłącznymi częściami bibliotek wielu czytelników, ugruntowując pozycję Joanny jako jednej z najbardziej cenionych pisarek w Polsce.

Jej talent polega nie tylko na mistrzowskim opowiadaniu historii, lecz także na zdolności do wykreowania bohaterów tak realistycznych, że stają się one bliskie sercu czytelnika od pierwszych stron. Cykle literackie takie jak "Zemsta                 i przebaczenie" oraz "Duchy minionych lat" są dowodem na niezwykłe umiejętności autorki w spleceniu wątków historycznych z ludzkimi losami.

Jeśli marzycie o podróży przez czas i przestrzeń, o spotkaniu z bohaterami, których losy poruszą Wasze serca, to nie możecie przegapić tego wydarzenia! Spotkanie z Joanną Jax w Bibliotece Publicznej w Sycowie to nie tylko okazja do spotkania z autorką osobiście, ale również możliwość zakupu jej książek oraz posłuchania fascynujących opowieści zza kulis jej twórczości. Wstęp jest wolny, więc serdecznie zapraszamy!

Wróć do listy aktualności

Ostatnio w radio

Dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem), bez zmian ustawień w zakresie prywatności, oznacza:

  • wyrażenie zgody na przetwarzanie podanych przez Panią/Pana danych osobowych przez Dyrektor Centrum Kultury, ul. Kościelna 16, 56-500 Syców, operatora sklepu www.cksycow.pl, w zakresie i na warunkach opisanych w dostępnej tu: RODO
  • wyrażenie zgody na korzystanie przez nas z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pełna informacja w tym zakresie jest dostępna w zakładce: Polityka prywatności

Podanie informacji jest dobrowolne, a każda z wyżej wymienionych zgód może być odwołana w każdym czasie.