Centrum Kultury w Sycowie

Spotkanie autorskie z Pauliną Mikułą

Spotkanie autorskie z Pauliną Mikułą
ZAPRASZAMY NA SPOTKANIE AUTORSKIE 

Z wielką przyjemnością zapraszamy Was na wyjątkowe spotkanie autorskie z Pauliną Mikułą - niekwestionowaną popularyzatorką wiedzy o języku polskim, autorką bestsellerowych książek, prezenterką, osobowością telewizyjną oraz twórczynią kanału "Mówiąc inaczej".
Data: 10 listopada
 Godzina: 18:00
Miejsce: Biblioteka Publiczna w Sycowie
Wstęp wolny
Mówiąc inaczej Paulina Mikuła to ekspertka, która w przystępny i ciekawy sposób pomaga nam zrozumieć skomplikowany świat języka polskiego. Jej publikacje są doskonałym przewodnikiem przez gąszcz reguł i wyjątków naszego pięknego języka ojczystego.
Na spotkaniu autorskim dowiesz się więcej o jej pasji do języka, procesie tworzenia swoich bestsellerów, oraz o tym, jak zmieniła swoje życie, tworząc kanał "Mówiąc inaczej" na platformie internetowej.
To nie tylko okazja do spotkania z niezwykłą osobowością, ale także świetna okazja do zdobycia cennych wskazówek, jak doskonalić swój warsztat językowy i być lepszym komunikatorem.

Nie przegap tego wyjątkowego wydarzenia! To doskonała okazja, aby poznać Paulinę Mikułę osobiście, zadać jej pytania oraz zdobyć autograf na swojej ulubionej książce.

Bądź z nami 10 listopada o 18:00 w Bibliotece Publicznej w Sycowie, aby czerpać inspirację, rozwijać swoją miłość do języka polskiego i spotkać jedną z najciekawszych osobowości mediów w Polsce. 
Do zobaczenia na spotkaniu z Pauliną Mikułą!
Wróć do listy aktualności

Ostatnio w radio

Dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem), bez zmian ustawień w zakresie prywatności, oznacza:

  • wyrażenie zgody na przetwarzanie podanych przez Panią/Pana danych osobowych przez Dyrektor Centrum Kultury, ul. Kościelna 16, 56-500 Syców, operatora sklepu www.cksycow.pl, w zakresie i na warunkach opisanych w dostępnej tu: RODO
  • wyrażenie zgody na korzystanie przez nas z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pełna informacja w tym zakresie jest dostępna w zakładce: Polityka prywatności

Podanie informacji jest dobrowolne, a każda z wyżej wymienionych zgód może być odwołana w każdym czasie.