Centrum Kultury w Sycowie

Spotkanie autorskie

Spotkanie autorskie

Zapraszamy na niezwykłe spotkanie autorskie z Tomaszem Duszyńskim!

Kiedy: 29 września o godz. 17:00
Gdzie: Biblioteka Publiczna w Sycowie

Tomasz Duszyński to prawdziwy ekspert w dziedzinie kryminału retro. Jego bogate doświadczenie jako dziennikarza (RMF FM i Radio Aplauz), pisarza, scenarzysty gier komputerowych oraz pasjonata biegania sprawiają, że to spotkanie będzie niezwykle inspirujące!

Nie tylko jest autorem niezwykle intrygującej serii "Glatz", ale także współtwórcą wrocławskiego Tramwaju Gwiazd - projektu, który zapraszał gwiazdy filmowe, muzyczne i sportowe na ruchomą aleję gwiazd w sercu Wrocławia.

Na dniach premiera jego najnowszej książki "Małomiasteczkowy"!

Jeśli jesteście miłośnikami kryminałów i ciekawych opowieści z przeszłością w tle, to to spotkanie jest dla was idealne!

Nie przegapcie okazji dowiedzenia się więcej od tego utalentowanego autora i miłośnika historii kryminalnych!

To wydarzenie jest możliwe dzięki wsparciu Rozczytana

Do zobaczenia 29 września! Wstęp wolny
Nie możemy się doczekać!

Wróć do listy aktualności

Ostatnio w radio

Dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem), bez zmian ustawień w zakresie prywatności, oznacza:

  • wyrażenie zgody na przetwarzanie podanych przez Panią/Pana danych osobowych przez Dyrektor Centrum Kultury, ul. Kościelna 16, 56-500 Syców, operatora sklepu www.cksycow.pl, w zakresie i na warunkach opisanych w dostępnej tu: RODO
  • wyrażenie zgody na korzystanie przez nas z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pełna informacja w tym zakresie jest dostępna w zakładce: Polityka prywatności

Podanie informacji jest dobrowolne, a każda z wyżej wymienionych zgód może być odwołana w każdym czasie.