Centrum Kultury w Sycowie

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Informujemy, że Centrum Kultury – Biblioteka Publiczna im. Mikołaja Reja w Sycowie otrzymała dofinansowanie zadania w ramach Programu Wieloletniego “Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa” , Priorytet 1- Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych, ze środków finansowych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w kwocie 10.000 zł.

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa Głównym celem programu realizowanego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa, jest wzbogacenie i odnowienie księgozbiorów polskich bibliotek publicznych. Z otrzymanej dotacji zakupione zostaną książki popularnonaukowe, literatura piękna dla dzieci, młodzieży i dorosłych.
Zachęcamy do korzystania z Naszego księgozbioru.
Wróć do listy aktualności

Ostatnio w radio

Dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem), bez zmian ustawień w zakresie prywatności, oznacza:

  • wyrażenie zgody na przetwarzanie podanych przez Panią/Pana danych osobowych przez Dyrektor Centrum Kultury, ul. Kościelna 16, 56-500 Syców, operatora sklepu www.cksycow.pl, w zakresie i na warunkach opisanych w dostępnej tu: RODO
  • wyrażenie zgody na korzystanie przez nas z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pełna informacja w tym zakresie jest dostępna w zakładce: Polityka prywatności

Podanie informacji jest dobrowolne, a każda z wyżej wymienionych zgód może być odwołana w każdym czasie.