Centrum Kultury w Sycowie

Warsztaty "ART-laboratorium, czyli filmowa przestrzeń dla młodych".

Marzysz o karierze aktora, reżysera czy youtubera? Nie trać czasu na marzenia – już teraz możesz zacząć kształtować swoją przyszłość! Dołącz do nas na niezwykłych, bezpłatnych warsztatach "ART-laboratorium, czyli filmowa przestrzeń dla młodych" organizowanych w Centrum Kultury w Sycowie! Warsztaty skierowane są dla osób w wieku 13-26 lat. Złóż swoje marzenia w ręce profesjonalistów i zacznij niezapomnianą podróż w świat sztuki filmowej już dziś! Co możesz zyskać? 28 godzin warsztatów aktorskich – odkryj w sobie aktorską pasję! 6 godzin warsztatów reżyserskich - naucz się sztuki kierowania! 6 godzin warsztatów operatorskich – naucz się tworzyć magiczne obrazy! 4 godziny warsztatów charakteryzacji – poznaj tajniki przemiany! Projekt realizowany jest we współpracy z ARTwarium, a warsztaty poprowadzą praktykujący profesjonaliści z łódzkiej filmówki. To niepowtarzalna okazja, by zgłębić tajniki świata filmu i zdobyć praktyczne umiejętności. Terminy warsztatów: wrzesień i październik 2023 (daty spotkań zostaną podane wkrótce) A co jeszcze? Prace uczestników zostaną zaprezentowane na Gali Przeglądu Filmów Krótkometrażowych w kinie Sokolnia Kępno, 30 października 2023. To szansa, by Twój autorski projekt zyskał uznanie. Najlepszy zespół zostanie nagrodzony trzydniowym wyjazdem szkoleniowym, podczas którego będziecie mieć okazję współtworzyć spot dla znanego zespołu muzycznego! Liczba miejsc ograniczona, dlatego nie zwlekaj! Zgłoś swój udział w warsztatach już teraz. Zgłoszenia przyjmujemy do 6 września. Osoby zakwalifikowane otrzymają powiadomienie drogą telefoniczną lub mailową. Nie trać czasu na marzenia – zacznij kształtować swoją przyszłość już dziś! Formularz zgłoszeniowy: https://www.interankiety.pl/f/yAndRnGv Nie zwlekaj, dołączysz do inspirującej społeczności młodych twórców! #Film #Sztuka #Warsztaty #MłodziTwórcy #KarieraFilmowa

Warsztaty

Marzysz o karierze aktora, reżysera czy youtubera?

Nie trać czasu na marzenia – już teraz możesz zacząć kształtować swoją przyszłość! Dołącz do nas na niezwykłych, bezpłatnych warsztatach "ART-laboratorium, czyli filmowa przestrzeń dla młodych" organizowanych w Centrum Kultury w Sycowie!

Warsztaty skierowane są dla osób w wieku 13-26 lat. Złóż swoje marzenia w ręce profesjonalistów i zacznij niezapomnianą podróż w świat sztuki filmowej już dziś!

Co możesz zyskać?

28 godzin warsztatów aktorskich – odkryj w sobie aktorską pasję!

6 godzin warsztatów reżyserskich - naucz się sztuki kierowania!

6 godzin warsztatów operatorskich – naucz się tworzyć magiczne obrazy!

4 godziny warsztatów charakteryzacji – poznaj tajniki przemiany!

Projekt realizowany jest we współpracy z ARTwarium, a warsztaty poprowadzą praktykujący profesjonaliści z łódzkiej filmówki. To niepowtarzalna okazja, by zgłębić tajniki świata filmu i zdobyć praktyczne umiejętności.

Terminy warsztatów: wrzesień i październik 2023 (daty spotkań zostaną podane wkrótce)

A co jeszcze? Prace uczestników zostaną zaprezentowane na Gali Przeglądu Filmów Krótkometrażowych w kinie Sokolnia Kępno, 30 października 2023. To szansa, by Twój autorski projekt zyskał uznanie.

Najlepszy zespół zostanie nagrodzony trzydniowym wyjazdem szkoleniowym, podczas którego będziecie mieć okazję współtworzyć spot dla znanego zespołu muzycznego!

Liczba miejsc ograniczona, dlatego nie zwlekaj! Zgłoś swój udział w warsztatach już teraz. Zgłoszenia przyjmujemy do 6 września. Osoby zakwalifikowane otrzymają powiadomienie drogą telefoniczną lub mailową.

Nie trać czasu na marzenia – zacznij kształtować swoją przyszłość już dziś!

Formularz zgłoszeniowy:

https://www.interankiety.pl/f/yAndRnGv

Nie zwlekaj, dołączysz do inspirującej społeczności młodych twórców!

#Film #Sztuka #Warsztaty #MłodziTwórcy #KarieraFilmowa

Wróć do listy aktualności

Ostatnio w radio

Dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem), bez zmian ustawień w zakresie prywatności, oznacza:

  • wyrażenie zgody na przetwarzanie podanych przez Panią/Pana danych osobowych przez Dyrektor Centrum Kultury, ul. Kościelna 16, 56-500 Syców, operatora sklepu www.cksycow.pl, w zakresie i na warunkach opisanych w dostępnej tu: RODO
  • wyrażenie zgody na korzystanie przez nas z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pełna informacja w tym zakresie jest dostępna w zakładce: Polityka prywatności

Podanie informacji jest dobrowolne, a każda z wyżej wymienionych zgód może być odwołana w każdym czasie.