Centrum Kultury w Sycowie

IDĘ DO KINA - PROFESJONALNE KINO OBJAZDOWE OUTDOOR CINEMA.

Zapraszamy na seanse filmowe Profesjonalnego Kina Objazdowego Outdoor Cinema do Centrum Kultury w Sycowie 6marca 2024r. Szczegóły w zakładce Kino CK. Harmonogram projekcji: SEANSE EDUKACYJNE (finalne godziny seansów proszę ustalać z Zuzanną Skinder, edukacja@idedokina.pl, 22 357 85 00) 9:00 – Ekipa z dżungli. Misja ratunkowa 11:00 – Cudowny chłopak. Biały ptak  SEANSE Z PRZEDSPRZEDAŻĄ ONLINE 15:15 – Ekipa z dżungli. Misja ratunkowa 17:00 – Sami swoi. Początek 19:20 – Diuna: Część druga Komunikacja naszego kina prowadzona jest na stronach: https://idedokina.pl/   i   https://www.facebook.com/KinoObjazdowe Zachęcamy do ich odwiedzania i obserwowania na bieżąco.  

IDĘ DO KINA - PROFESJONALNE KINO OBJAZDOWE OUTDOOR CINEMA. Zapraszamy na seanse filmowe Profesjonalnego Kina Objazdowego Outdoor Cinema do Centrum Kultury w Sycowie 6marca 2024r. Szczegóły w zakładce Kino CK. Harmonogram projekcji: SEANSE EDUKACYJNE (finalne godziny seansów proszę ustalać z Zuzanną Skinder, edukacja@idedokina.pl, 22 357 85 00) 9:00 – Ekipa z dżungli. Misja ratunkowa 11:00 – Cudowny chłopak. Biały ptak  SEANSE Z PRZEDSPRZEDAŻĄ ONLINE 15:15 – Ekipa z dżungli. Misja ratunkowa 17:00 – Sami swoi. Początek 19:20 – Diuna: Część druga Komunikacja naszego kina prowadzona jest na stronach: https://idedokina.pl/   i   https://www.facebook.com/KinoObjazdowe Zachęcamy do ich odwiedzania i obserwowania na bieżąco.  

Link do przedsprzedaży online: 

https://idedokina.pl/trasa_kina/szczegoly/881

 Link do wydarzenia na Facebooku:

https://fb.me/e/6tJItU8mj

Ceny biletów:

Bilet normalny:               20 zł

Bilet ulgowy:                   18 zł

Bilet grupowy:                16 zł*

*seanse dla grup zorganizowanych, grupy minimum 15 osób, rezerwacja grupowa pod numerem telefonu: (22) 357 85 00

 

Kasa kina otwiera się 60 min przed startem pierwszego seansu.

Ważne! Nie prowadzimy rezerwacji telefonicznej biletów (wyjątkiem są grupy zorganizowane).

Zalecamy zakup biletów online i płatności bezdotykowych.

 

Przywozimy ze sobą barek kinowy z napojami z portfolio The Coca-Cola Company (Coca-Cola, Fanta, Sprite, Cappy, Kropla Beskidu) oraz pysznym popcornem.

 

Aktualna trasa naszego kina: 

https://idedokina.pl/trasa_kina

 

Wróć do listy aktualności

Ostatnio w radio

Dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem), bez zmian ustawień w zakresie prywatności, oznacza:

  • wyrażenie zgody na przetwarzanie podanych przez Panią/Pana danych osobowych przez Dyrektor Centrum Kultury, ul. Kościelna 16, 56-500 Syców, operatora sklepu www.cksycow.pl, w zakresie i na warunkach opisanych w dostępnej tu: RODO
  • wyrażenie zgody na korzystanie przez nas z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pełna informacja w tym zakresie jest dostępna w zakładce: Polityka prywatności

Podanie informacji jest dobrowolne, a każda z wyżej wymienionych zgód może być odwołana w każdym czasie.