Centrum Kultury w Sycowie

27. Festiwal Piosenki Religijnej i Refleksyjnej już w kwietniu.

W swojej długoletniej historii Festiwal Piosenki Religijnej i Refleksyjnej zebrał setki, jak nie tysiące śpiewających uczestników. Na przestrzeni ostatnich pięciu lat do Sycowa przyjeżdżali wokaliści z rozmaitych zakątków całego kraju. Stopniowo festiwal stał się prestiżowym wydarzeniem, gdzie uczestnicy śpiewają refleksyjnie oraz o Bogu. Już 4 kwietnia w sali widowiskowej Domu Kultury w Sycowie odbędzie się 27 edycja tego wydarzenia.

27. Festiwal Piosenki Religijnej i Refleksyjnej już w kwietniu.

Serdecznie zapraszanych chętnych do czynnego udziału w tym wydarzeniu (nagrania z własnym wokalem/demo oraz kartę zgłoszenia należy wysłać do dnia 12.03.2020r.). Szczegóły tutaj.

Wróć do listy aktualności

Ostatnio w radio

Dalsze aktywne korzystanie z naszego Serwisu (scrollowanie, zamknięcie komunikatu, kliknięcie na elementy na stronie poza komunikatem), bez zmian ustawień w zakresie prywatności, oznacza:

  • wyrażenie zgody na przetwarzanie podanych przez Panią/Pana danych osobowych przez Dyrektor Centrum Kultury, ul. Kościelna 16, 56-500 Syców, operatora sklepu www.cksycow.pl, w zakresie i na warunkach opisanych w dostępnej tu: RODO
  • wyrażenie zgody na korzystanie przez nas z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika (w szczególności z wykorzystaniem plików cookies). Pełna informacja w tym zakresie jest dostępna w zakładce: Polityka prywatności

Podanie informacji jest dobrowolne, a każda z wyżej wymienionych zgód może być odwołana w każdym czasie.