Zajęcia stałe
Tygodniowy rozkład zajęć w Centrum Kultury w Sycowie
DZIEŃ TYGODNIA |
RODZAJ ZAJĘĆ |
GODZINY |
MIEJSCE |
PROWADZĄCY/ |
SKIEROWANE DO |
RODZAJ ZAJĘĆ |
PONIEDZIAŁEK |
Joga dla dzieci i młodzieży |
16:30 - 17:15 |
Sala nad Muzeum |
Natalia Jany- Baran |
Dzieci i młodzież |
KOMERCYJNE |
Joga dla dzieci i młodzieży |
17:30-18:30 |
Sala nad Muzeum |
Natalia Jany- Baran |
Dzieci i młodzież |
KOMERCYJNE |
|
YOUTH 4 FILM |
17:00-20:00 |
sala studio/sala widowiskowa |
YOUTH 4 FILM |
młodzież i dorośli 13-26 lat |
bezpłatne | |
WTOREK |
Gimnastyka Seniora |
9:00 - 9:45 |
Sala taneczna |
UTW |
Seniorzy- UTW |
BEZPŁATNE |
Rehabilitacja Seniora gr. I |
10:00-11:00 |
Sala taneczna |
Maciej Rusinek |
Seniorzy UTW |
BEZPŁATNE |
|
Nauka gry na gitarze/ukulele (zajęcia indywidualne) |
14:00 - 16:00 |
Sala prób |
Jewgienij Andruszczak |
Zajęcia dla wszystkich |
BEZPŁATNE |
|
Zajęcia wokalne- soliści |
16:00 - 19:00 |
Sala prób |
Jewgienij Andruszczak |
Młodzież od 15 lat, dorośli |
BEZPŁATNE |
|
Chór Remedium |
16:00- 17:30 |
Klub Seniora |
Kazimierz Cichoń |
Seniorzy |
BEZPŁATNE |
|
Zespół ludowy Sycowiacy |
18:00-19:30 |
Sala nr 3 |
Kazimierz Cichoń |
Dla wszystkich |
BEZPŁATNE |
|
Joga I gr. |
17:45 - 18:45 |
Sala nad Muzeum |
Natalia Jany-Baran |
Dla wszystkich |
KOMERCYJNE KOMERCYJNE KOMERCYJNE |
|
Studio Tańca System I gr. |
17:30-18:15 |
Sala taneczna |
Anna Dąbrowska |
Dzieci 4-6 lat Dzieci 7-11 lat |
KOMERCYJNE KOMERCYJNE |
|
Grupa Revas |
18:00-20:00 |
Sala prób |
Katarzyna Piórkowska/ /Tomasz Romanowski |
Młodzież od 15 lat, dorośli |
BEZPŁATNE |
|
W KRAINIE SUPERMOCY- zajęcia emocjonalno-społeczne |
16:00 - 18:00 |
Sala plastyczna |
Katarzyna Wojciechowska |
Dzieci i młodzież |
BEZPŁATNE |
|
Zajęcia edukacyjne w Bibliotece Publicznej w Sycowie |
* w godzinach pracy Biblioteki |
Biblioteka Publiczna w Sycowie |
Biblioteka Publiczna w Sycowie |
Dla dzieci i młodzieży | BEZPŁATNE | |
ŚRODA |
Taniec Seniora |
11:00 - 12:00 |
Sala taneczna |
Małgorzata Bednarska |
Seniorzy |
BEZPŁATNE |
Nauka gry na gitarze/ukulele |
14:00 - 16:00 |
Sala prób |
Jewgienij Andruszczak |
Zajęcia dla wszystkich |
BEZPŁATNE |
|
Grupa taneczna Koliberki |
15:00 - 16:00 |
Sala taneczna |
Małgorzata Bednarska |
Dzieci 7-12 lat |
BEZPŁATNE |
|
Grupa taneczna Flash |
16:00-17:00 |
Sala taneczna |
Małgorzata Bednarska |
Młodzież 13-18 lat |
BEZPŁATNE |
|
Zajęcia plastyczne |
17:00-19:00 |
Sala plastyczna w Domu Kultury |
Anna Barschke |
Dla wszystkich | BEZPŁATNE | |
Zajęcia wokalne- soliści |
16:00 - 18:00 |
Sala prób |
Jewgienij Andruszczak |
Dzieci i młodzież 7-14 lat |
BEZPŁATNE |
|
Teatr wielopokoleniowy |
17:00 - 19:00 |
Scena |
Bartosz Zajdler |
16+, dorośli | BEZPŁATNE | |
Nauka gry na instrumentach klawiszowych |
16:00-20:00 |
sala szachowa |
Patryk Stasiak |
Dla wszystkich | KOMERCYJNE | |
Zespół ludowy Zawadiacy |
18:00 - 20:00 |
Świetlica wiejska |
Krzysztof Rospondek |
Dla wszystkich |
BEZPŁATNE |
|
Taniec spontaniczny |
17:00-18:30 |
sala lustrzana w Domu Kultury |
Stowarzyszenie Integracji Społecznej CELINA |
Zajęcia dla kobiet | BEZPŁATNE | |
YOUTH 4 FILM |
17:00-20:00 |
sala studio/sala widowiskowa w Domu Kultury |
YOUTH 4 FILM |
Młodzież i dorośli 13-26 lat | BEZPLATNE | |
Dyskusyjny Klub Filmowy |
18:00-20:00 |
sala widowiskowa w Domu Kultury |
Joanna Wsół |
Dla wszystkich | BEZPŁATNE | |
Zajęcia edukacyjne w Bibliotece Publicznej w Sycowie |
* w godzinach pracy Biblioteki |
Biblioteka Publiczna w Sycowie |
Biblioteka Publiczna w Sycowie |
Dla dzieci i młodzieży | BEZPŁATNE | |
Uniwersytet Dziecięcy |
* w godzinach pracy Muzeum |
Muzeum Regionalne w Sycowie |
Agnieszka Kuświk-Jasień |
Dla dzieci i młodzieży | BEZPŁATNE | |
Klub Młodego Odkrywcy |
14:00-15:00 |
Sala plastyczna w Domu Kultury |
Stowarzyszenie Możesz Więcej |
Dla dzieci | BEZPŁATNE | |
CZWARTEK |
Śpiew Seniora |
15:00 - 16:00 |
Scena |
Seweryn Fryt |
Seniorzy |
BEZPŁATNE |
Nauka gry na gitarze/ ukulele |
14:00 - 16:00 |
Sala prób |
Jewgienij Andruszczak |
Zajęcia dla wszystkich |
BEZPŁATNE |
|
Nauka gry na gitarze/ ukulele |
14:00-16:00 |
Sala szachowa w Domu Kultury |
Patryk Stasiak |
Zajęcia dla wszystkich | BEZPŁATNE | |
Zajęcia wokalne- soliści |
16:00 - 18:00 |
Sala prób
|
Jewgienij Andruszczak
|
Młodzież od 15 lat, dorośli |
BEZPŁATNE |
|
Zespół muzyczny |
16:00 - 18:00 |
Scena w Domu Kultury |
Seweryn Fryt |
Młodzież, dorośli- instrumentaliści, soliści |
BEZPŁATNE |
|
Joga gr. I Joga gr. II |
19:00- 20:00 20:15- 21:15 |
Sala nad Muzeum | Natalia Jany- Baran | Dla wszystkich |
KOMERCYJNE KOMERCYJNE |
|
Cheerleading APS gr. I Cheerleading APS gr. II Cheerleading APS gr. III High Heels APS gr. I |
15:30 - 16:30 16:30 - 17:30 17:30 - 18:30 18:30 - 19:30 |
Sala taneczna w Domu Kultury |
Dominika Woźniak |
Dzieci Dzieci Dzieci Dorośli |
KOMERCYJNE KOMERCYJNE KOMERCYJNE KOMERCYJNE |
|
LEGO BRICKS 4KIDZ- uczymy, bawimy, budujemy z klockami Lego | 15:00-16:30 | Sala konferencyjna w Domu Kultury | Aleksandra Grzywińska | Dzieci i młodzież | KOMERCYJNE | |
W KRAINIE SUPERMOCY- zajęcia sportowe | 16:00 - 18:00 | Sala plastyczna w Domu Kultury- zbiórka | J. Jachimska, A. Kozłowska Stowarzyszenie APERTUS MITO |
Dzieci | BEZPŁATNE | |
Uniwersytet Dziecięcy * zajęcia odbywają się wg. harmonogramu Muzeum Regionalnego w Sycowie |
* w godzinach pracy Muzeum | Muzeum Regionalne w Sycowie | Agnieszka Kuświk- Jasień | Dla dzieci i młodzieży | BEZPŁATNE | |
PIĄTEK |
Nauka gry na gitarze/ukulele |
14:00 - 16:00 |
Sala prób |
Jewgienij Andruszczak |
Zajęcia dla wszystkich |
BEZPŁATNE |
Zajęcia szachowe |
16:00 - 19:00 |
Sala szachowa |
Maciej Ostafiński |
Zajęcia dla wszystkich |
BEZPŁATNE |
|
YOUTH 4 FILM |
17:00-20:00 |
sala studio/sala widowiskowa |
YOUTH 4 FILM |
Młodzież i dorośli 13-26 lat | BEZPŁATNE | |
Zajęcia Książkowego Klubu Zaczarowanych Bąbelków |
17:00-18:30 |
Biblioteka Publiczna w Sycowie |
Ewa Czechowska |
Dzieci w wieku 6-12 lat | BEZPŁATNE |